Prijava

Ne vredi dalje pogađati, The Prof je ubo iz cuga, mora po deki da bude Vladimir.

Ako bude žensko, biće Stanija, 100%.

ahahqahahahahahahahahahahahhahahahahhahahahahahhaha

SVI MI KOJI BIH SMO DA ŽENSKI ĐOVAK PORODI U HRAMU SVETOG SAVA

Zamislite Djovak nas istroluje sve i da sinu ime tipa Ante, Hrvoje...hahahahaha..oplako bih

Ivan ili Milan, a ako bude žemsko neka Marija. (ipak je snim'o one reklame sa Šarapovom pa iz poštovanja)

Ja ako kažem kako će se zvati Đovače malo - umreće tema. Umreće kao i svaka druga tema na Vukajlija forumu gde sam se upisao. Proklet sam, izgleda ... :(

EDIT /četiri minuta kasnije/ Jesam rek'o ?!? Jesam rek'o ?!? Š'A SAM REK'O ? ... Umre tema ... pokoj joj duši ...

Živeo mrljo, VKV reanimator teme !!! Živa je tema umrla nije !!!!

АКО ЈЕЛЕНА НИЈЕ ЗАЧЕТА ИСПРЕД НАЈМАЊЕ ТРИ ИКОНЕ ТО СЕ НЕ РАЧУНА

čekam u redu u maksiju i neki klinac krenuo da skače oko kase i da se majmuniše kad čuješ kevu "perune smiri se, šta smo rekli za to"

e sad možda nije bio perun nego milun ili nešto slično, al siguran sam jedno 80% da je bio perun

mislim da će đovak dati neko podjednako hipsterično ili će biti nešto krajnje obično tipa aleksandar ili marija

Ионако луд народ и још луђи медији су одлепили скроз. Па 9 од 10 вести су посвећене овоме. Као да се чека рађање новог месије, а не Ђоковићевог детета.

jel bi primili u meridijanu da stavim 100 dinara da će đovakov sin biti daunovac ili tako nešto?

I javi kvotu da uložim i ja ako je dobra :)

ma de bre, treba da me prebije neko lolo