Prijava

mi se ovde okupili cela porodica,prijatelji,porodica od prijatelja,prijatelji od porodica,veselimo se,pucamo,ima i mrtvih,al to nije razlog da budemo negativni i kvarimo raspolozenje i slavlje

Neću raditi taj dan, al to nije razlog da budemo negativni i kvarimo slavlje

naravno da neces,ko ce da radi na taj sveti dan

Mislim da ću na taj sveti dan da okadim kuću i kupim 2 kile jagnjetine kod Turaka

U krugu porodice, skromno ali bogougodno i kako dolikuje

u krugu prijatelja, kućna atmosfera

Biće sigurno i Liturgija ovde u Pravoslavnoj Crkvi, pop Bojša će da nas sve okadi

U kućnom ogrtaču i kineskim papučama. Možda se počastim step drinkom i velikim pakovanjem smokija.

dare,rodjenje velikog srpskog unuka se ne docekuje uz kineske i americke proizvode,radja se novi srpski borac

Ja ne znam, ima se odvalim ko dupe.

JOŠ JEDAN NACIONLANI PRAZNIK HVALA ALAHU MI GA OVAMO U JAJCU VELIČAKO KAO DA JE NAŠ

U kućnom ogrtaču i kineskim papučama. Možda se počastim step drinkom i velikim pakovanjem smokija.

dare,rodjenje velikog srpskog unuka se ne docekuje uz kineske i americke proizvode,radja se novi srpski borac

Dobro, onda ću da šetam go i da pijem sveže seđen sok od jabuke.

Sad je april, Jeca ponese 9 meseci, to akobogda ima da padne negde između Božića i Srpske Nove Godine. U krugu famelije planiram proslaviti. Dati đeci zelenu bombu da bace u kanal, okititi prozore sijaličicama, nama narezati pečenja i sira nekog. Pogledati reprizu Tesne kože na BN-u... Klasika.