Prijava

путуј игумане

путуј игумане

Doduše teško je, jer su ludaci na svim tim forumima grupisani po dijagnozi, a ovde je onako prošarano.
Boriti se na forumu protiv foruma je kao jesti fekalije radi higijene :)

Žaliti se na ogroman bro ret tema na forumu, otvarajući još jednu takvu...

http://www.dodaj.rs/f/3H/8N/4Z9p3QE8/.jpg

samo nek ostane ,,mitar rabadzija,, tema,sve ostalo nek se brise

Ја сам предлагао још прошле године да само модератори отварају нове теме, а да се отвори посебна тема за предлоге. Брус ми је тада одговорио да би то направило хаос јер би свако мислио да му је предлог бољи нечијег другог.
Јесте да има превише шизења, али шта да се ради. Уосталом, можеш увек да игноришеш оно што те не интересује и готово.

samo nek ostane ,,mitar rabadzija,,

Гласам ЗА!

samo nek ostane ,,mitar rabadzija,,

Ја сам предлагао још прошле године да само модератори отварају нове теме

ne bi me cudilo da uvedu i ovako nesto....moze, al onda kad se bukvalno svaki clan bude pitao ko ce da bude moderator...a ne ovako da se postavi neko iz ko zna kojih razloga i kojecijeg lobiranja i onda taj isti odjednom preko noci umisli da je kompetentat za sve.
Ionako cenzurisu mnogo toga subjektivno ocenjujuci stvari po forumu

Organizujemo političe partije, učlanimo se u stranke, i svako svog predstavnika bira. Ko najviše glasova dobije, modular, tako 13-15 najboljih, modulari! I posle se pitamo što ne jebemo...

Ukinuti sve političke teme. Smaraju likovi koji otvaraju. To je profil osoba koje ignorišem na ulici ili u kafani.

Vi na spem temi pricate o spem temama.

otvaraču teme treba oduzeti kompijuter i otvoriti vopsa

Брус ми је тада одговорио да би то направило хаос јер би свако мислио да му је предлог бољи нечијег другог.

Eto pogledaj odmah ispod svog posta pa vidi da sam bio u pravu. :)

Ne znam šta kome semtaju teme, prosto zaobilazis one mongoloidne