Prijava

Znaci navodite filmove koji su vas toliko smorili ili vam ostetili mozak svojom glupocom.
Nisam toliko ni pogledao idiotluka posto izbjegavam filmove sa usranim rejtingom, ali evo par: Meet the Spartans, Disaster Movie, Date Movie, Superhero Movie, Home Alone 4, Alone in the Dark, The Hottie and the Nottie, From Justin to Kelly, Birdemic (bio je dovoljan samo trejler, 2-Headed Shark Attack... Ima jos poneki.

Nisam toliko ni pogledao idiotluka

izbjegavam filmove sa usranim rejtingom

ali evo par:

Meet the Spartans, Disaster Movie, Date Movie, Superhero Movie, Home Alone 4, Alone in the Dark, The Hottie and the Nottie, From Justin to Kelly, Birdemic (bio je dovoljan samo trejler, 2-Headed Shark Attack... Ima jos poneki.

Sa obzirom da sam pogledao hiljade filmova ovo nije nista.

Који ти је омиљени филм?

Па докле та негативност? Уместо да причамо шта је добро урађено, да похвалимо нешто, само нешто критикујемо. Тако никад нећемо напредовати. Критика да, али конструктивна, да се каже како је требало другачије, како би било боље, а не само да пљујемо.

Hahaha, sta reakcija ima sa ovim gifom. :)

http://www.imdb.com/title/tt0373762/
Гледао сам га у бусу, док смо ишли на гостовање. Јебо те живот, небулоза од филма.

Hahaha, gdje iskopaju ove filmove mene zanima. :-)

ove parodije i nisu bas toliko sranje...sigurno ima tona vecih sranja,nego ja mislim da su oni ciji su filmovi parodirani izakcijali neke hejtove

Sve scene sa Džesijem su golo govno kao i cela serija BB ali Džesijeve pogotovo. Narkoman raspali jebala ga droga.

Dzesi je sranje glumac