Prijava

https://www.youtube.com/watch?v=7JLSi6SmRRs
remek delo bosanskohercegovačke kinematografije. dokaz da se i uz ograničenu finansiju i amaterske glumce može napraviti odličan film. produkcija - brezawood
plot.
mladoj zerini u kolima do kuče babo napominje da bi lako mogao izgubiti život jer je video nešto što nije trebalo (2 kg kokaina u preduzeću) i da se u tom slučaju javi dedi, koji je u njemačkoj. zerina se odlučno protivi tome jer dedu nikad nije videla, pa čak nije došo ni nani na dženazu.
oca na izlasku iz kola ubija plačeni ubojica od stotinu ljeta sa refleksima trpezarijskog stola po imenu "crveni" a po nalogu lokalnog tajkuna bećira. zerina je skrhana, u pomoć joj prilazi njena komšinica koja je nagovara da zove dedu. zerina i dalje odbija i komšinica odlučuje da pošalje dedi poruku u njeno ime. stvar postaje još gora nakon zerininog silovanja i mučenja. dedo dolazi iznjemačke...

E da si živ i zdrav otkad je Bačje to kačio.

гледао 3 пута

E da si živ i zdrav otkad je Bačje to kačio.

ok, nisam u toku ajmo sada utisci

иста екипа, препоручујем

odo da gledam

ОПА ЈОШ ЈЕДАН ФИЛМ
https://www.youtube.com/watch?v=qGa-w6cAd5k

Почо сам сад да гледам Мин стритс, али га остављам за други дан. Пуши га Скорсезе, Мамула је бабо!

Jebo sve to kad sam to ja pregledo, čak imam na fejzbuku glavnog urednika i režisera. B-)

BREZAWOOD OBJAVLJUJE KASTING ZA NOVI FILM "NOĆ ŠKORPIJA".SNIMANJE POČINJE 20 MAJA.KO ŽELI DA SE OPROBA NA FILMU PRIJAVE NA OVU STRANICU I PUTEM TELEFONA 061 308-380.PRIJAVE DO 15 .MAJA.

Hahahaha, jebemti hahaha. Inače, što se tiče ovih Sloađa:
╭╮╭╮╭╮╱╱╱╱╱╭╮╱╱╭╮╭╮
┃┃┃┃┃┃╱╱╱╱╱┃┃╱╱┃┃┃┃
┃┃┃┃┃┣━━┳╮╭┫┃╭━╯┃┃╰━┳━━┳━╮╭━━╮
┃╰╯╰╯┃╭╮┃┃┃┃┃┃╭╮┃┃╭╮┃╭╮┃╭╮┫╭╮┃
╰╮╭╮╭┫╰╯┃╰╯┃╰┫╰╯┃┃╰╯┃╭╮┃┃┃┃╰╯┃
╱╰╯╰╯╰━━┻━━┻━┻━━╯╰━━┻╯╰┻╯╰┻━╮┃
╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╭━╯┃
╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╰━━╯

OĆEMO BESIMA U NAJNOVIJEM ASASIN KRIDU!

Treš? Ne, potrebna je nova reč za ovaj masterpis!

Jel ima još neka scena sa ovim ingenioznim ubicom osim ove na početku

ko reziser ovoga je?
ko je taj neverovatni majstor?