Prijava

http://www.medio.rs/news_images/n97512.jpg

Tema koja je potpuno promenila svoju namenu i od 5. strane počinje da se diskutuje o onome što je sada u naslovu teme.

Сад каже Мулуца да је њен буразер дошо тамо и чека 3 иљаде људи, не раде ништа јер нумеју да их распореде. А ко зна колко ће још доћи.

Jebem li ga, do ujutru će valjda da skapiraju, pa mi što idemo ujutru ćemo odmah imati gde da nas rasporede.

И у Свилајнцу је критично, ни Велика Морава се не зајебава.

Okupljanje Vukajlijaša da jebu mamu poplavi

ЏОНИ НЕБИРАШ МЕСТО ДЕЋЕШ ДА ДОГОВАРАШ ЛАЈКОВАЊЕ

Елем, ја не знам шта ће ти што су сад дошли, де ће да спавају и како ће да раде по мраку...

Možda i ujutru odluče da šalju negde drugde. Bitno je da smo potrebni. I da se odazovemo. Naravno, ko može.

ЏОНИ НЕБИРАШ МЕСТО ДЕЋЕШ ДА ДОГОВАРАШ ЛАЈКОВАЊЕ

Nadam se da ima interneta da se lajkujemo direkt odande .)

I ja sam se čuo sa nekima iz šapca. Kažu nit je toliko kritično nit znaju šta će sa ljudi.

Елем, ја не знам шта ће ти што су сад дошли, де ће да спавају и како ће да раде по мраку...

Pa nema spavanja, zato se i kreće što pre da se pune ti džakovi peskom.

Елем, ја не знам шта ће ти што су сад дошли, де ће да спавају и како ће да раде по мраку...

Da deluje mi kao da je oruk cela priča, ali uhodaće se do ujutru valjda, da mi što ujutru stignemo, odmah počnemo sa nečim korisnim.

I ja sam se čuo sa nekima iz šapca. Kažu nit je toliko kritično nit znaju šta će sa ljudi.

Stanje se promeni preko noći, poenta je da svi idu u Šabac kako ne bi bilo kritično. A biće. Borba tamo tek kreće.

Nije ni u Obrenovcu bilo kritično do jutros u 5

Da, taj fazon. Jebem li ga, šta poneti tamo uopšte?

ono jest. Nama se drina digla preko noći, sve ošlo u kurac jer se nismo spremili

Идите бре у Обреновац, спашавајте Влада Лимара и Лавандине керове.

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudbal/252749/Svi-u-Sabac-Fudbaleri-Zvezde-krecu-u-odbranu-ugrozenog-grada

"Svako ko odluči da dođe, neophodno je da sa sobom ponese svoju opremu i čizme, kabanice, sve duplo i u rancu u kesama. Takođe, neophodno je poneti i vodu, hranu, lampe, konopce", navodi se na sajtu Zvezde.

Jebem li ga, šta poneti tamo uopšte?

Ti nosi Agilnog na ramenima, da se ne udavi, trololo.

Што више то боље, тако да могу људи да раде у сменама, кад једни заврше одма назад у Бг, ови други преузимају. Само да ВУЧКО МАЂИЈА ИЗОРГАНИЗУЈЕ.
Ја не могу ић', али помоћи ћу на друге, скромније начине, да не мислите да сам смрад. ^^

Kažu nit je toliko kritično nit znaju šta će sa ljudi.

Видећеш сутра и ових дана ако се Сава не дај Боже излије.

Pa pazi u Obrenovcu je već situacija za obučene, iskusne ljude, jer tamo je potop. Šabac još nije najebo. A treba da se potrudimo i da ne najebe.