Prijava

Морао сам неки ретардирани назив теме, тако се лакше привуче пажња хехе.

Елем, мало да скренем пажњу од поплава, имам једно питање, па ако може неко да помогне, надам се из искуства.

Имам лет авиЈоном који траје добрих 10-11 сати отприлике за неки дан. Е сад, како сам ја антиталенат за спавање у било каквој врсти превоза, поготову у седећем положају, већ се спремам на нервирање које ми следи с обзиром на то да сам већ имао летове од по осам сати које сам жив сморен и мртав уморан провео јебено будан. Зато бих хтео да лепо попијем нешто што није у течном стању и нема натпис типа "вињак" или "шљивовица", и да се лепо успавам по полетању, те преспавам тих 10 сати. Добро, не мора баш десет, довољно би било и неких 8 да преспавам.

Дакле, има ли неко искуства са пилулама за спавање? Каква је цена, колико држе, како делују, колико брзо делују? Које пилуле сте користили, или за које сте чули? Дакле, по потреби би волео да је нешто што неће после да ме држи недељу дана да не могу да устанем из кревета.

Поз

Ti si lud. Šta će ti pilule? Ako ništa drugo nemoj spavati dan dva ranije, spavaće ti se u avionu sigurno. Ali predlažem filmiće, i da ne sedaš pored babe. Mada i vinjak je ok.

teško ćeš da kupiš bez recepta...traži neki od diazepama, to je nekako najbezopasnije.
nije skupo ima od 200 do 600 dinara.

absinth
edit: jbg, u tecnom je stanju, nista onda

nikako bromazepam, na njega možeš loše da reaguješ..bensedin. od 5.

Е, мени је баш неко и предлагао бромазепам. Каква би била та лоша реакција?

Два бенседина од 5. Има пилоти да те буде на задњој станици.

Ima onaj neki protiv mučnine u putu, a i uspava ti i to dobro. Dramamine il tako nekako se zove.

kontraefekat. da ne zaspiš, a prolupaš.
ljudi olako uzimaju bromazepame, zato što je leksilijum (makedonski) vrlo dostupan...za diazepame mora recept...ili da poznaješ apotekara.

њорк енд тревел, а ?

Хахаха користио сам тај за мучнину кад сам први пут летео тако, само ме је грогирао, нисам могао да се успавам. :D

Ma nemam ja pojma, do skoro sam mislio da je aspirin za reumu... :) Ne interesuju me, iskreno.

NEMOJ PITI GOMNA, kako ne možeš da izdržiš 10 sati da se ne smoriš...pa ljudi moji, da me zatvoriš u ludačku sobu, (al da me ne vežeš, ne volim vezivanje) mogao bih danima, ne bi mi bilo smor. Moj psihijatar kaže da je to jedan od nekih prvih znakova...al meni je do jaja!

moja deca kad putuju ja im dam taj za mučninu...ne verujem da odraslog može da uspava...

Nego peki, gde ćeš, Australija? To ona ekstradicija što sam video po netu?

ja ti ne mogu pomoći, vozio sam se 24 sata busom u jednom pravcu, spavao sam možda 4 od toga, na mene ništa ne deluje uspavljujuće sem kreveta i defki jednog autora ovde...

jebi ga, ja na poslu i vezujem i delim bromazepame i diazepame...
možda bolje vinjak?

Fervex, coldrex...tresni pre ulaska u avion. kakvi bendzamini, brom i diazepami, to kad popijem probudim se posle deset sati u istoj pozi kojoj sam i legla.

hehe, male tajne velikih majstora, sad se znoji barem deset njih i čeka odgovor :)