Prijava

jebi ga kad ne može po pola...ako piješ manje od 400mg dnevno-ne deluje...a puna doza obara...
mislim da mora da ima kontinuitet od par dana sa tegretolom da bi bilo efekta.

Najbolje popij sve što ti je ovde predloženo pa nećeš morati nigde ni ići.

e da presing...ja spavam od presinga...idem da nađem sad.

jebi ga kad ne može po pola...ako piješ manje od 400mg dnevno-ne deluje...a puna doza obara...

Ja karb. pila 2x1/2 i nisam bila živa nikako. Sad tegretol cr400 pijem samo pola naveče. Al znalo mi se desiti da ne popijem par dana i onda kad ga popijem naveče zaspem ko od šale.

mora da si slaba sa kilažom....

pa zato tako malo...na oko 65-70 kila mora 400mg...

Имам лет авиЈоном који траје добрих 10-11 сати отприлике за неки дан. Е сад, како сам ја антиталенат за спавање у било каквој врсти превоза, поготову у седећем положају, већ се спремам на нервирање које ми следи с обзиром на то да сам већ имао летове од по осам сати које сам жив сморен и мртав уморан провео јебено будан. Зато бих хтео да лепо попијем нешто што није у течном стању и нема натпис типа "вињак" или "шљивовица", и да се лепо успавам по полетању, те преспавам тих 10 сати. Добро, не мора баш десет, довољно би било и неких 8 да преспавам.

ako je nocni let, i ide prema zapadu, bices ok. i ja isto ne mogu da spavam u prevozu, ali na svim tim letovima od 10+ sati se komiram nakon sto se najedem i pogase svetla :)
ako bas ne mozes da spavas, gledaj neki film neki kurac, pa kad stignes brze ces da se naviknes na novo vreme spavanja, posto ces moci da spavas kadgod.
nekako od tih pilula imam osecaj da ce jos gori da ti bude jet-lag :)

Који сте таблетомани хахаха предложисте ми целу апотеку. Али добро, видећу, мало још додатно да се информишем, крнућу нешто сигурно.

ako je nocni let, i ide prema zapadu, bices ok. i ja isto ne mogu da spavam u prevozu, ali na svim tim letovima od 10+ sati se komiram nakon sto se najedem i pogase svetla :)
ako bas ne mozes da spavas, gledaj neki film neki kurac, pa kad stignes brze ces da se naviknes na novo vreme spavanja, posto ces moci da spavas kadgod.
nekako od tih pilula imam osecaj da ce jos gori da ti bude jet-lag :)

Па путовао сам већ према западу на дуже и био сам уз пилота и копилота најбуднији у авиону.

Неко је питао тамо где идем, да л је Њорк енд Тревл, је, то је.