Prijava

http://www.peticije24.com/zahtevamo_momentalno_odlaganje_studentskih_obaveza
potpišite. a i ne morate. što se mene tiče spamujte i trolujte. pozz

nabijem vas na kurac studenti, sve

pozz

Studenti su gomna. Ič ne potpisujte.

kolko ja znam u 5 se odlučuje dal će biti dal neće tako da ne znam koliko će još potpisa pomoći. ali ipak, šta vas košta.

Pušte kurac mater vam jebem u po šupka.Jebem vam majku profitersku, lijenu jedite crljiva govna, usta vas jebem ja!

momentalni ban za otvaraca ove spemerske teme.
pozz.

Jel zna neko JMBG Tome Nikolica, ne bih da ispadne da ostavljam lazne podatke?

Nema veze, nije obavezan podatak.

na nasip pa tamo da polazu

Nek idu da polažu - stoci.

Studenti nisu stvari

dosadne pickice.90 posto njih nece otici,a onih 10 posto ce da se napija tamo.

treba položiti studente i cigane na reke umesto džakova

Студенти су бре стварно говна.
Као фора, да помогну поплављеним подручјима, у ствари свима зинуло дупе да им помере испитни рок да оправдају 'лађење јаја. М'рш у пичку материну, вечито профитирају на стварима које немају везе с њима. Курац да потпишем, ал' дабогда нам свима утерали курац и укинули мајски рок, па да буде само јунски, кад сте говна толика.

hahahahah koji vam kurac. i nije spamerska tema šta ste skočili odma.

Potpisali i Toma i Vucic, sad ce sigurno da odobre.

Potisnuli Tomin i Vucicev potpis ova govna sto ne smeju ni ime da ostave.

Sanitarni čvor
dosadne pickice.90 posto njih nece otici,a onih 10 posto ce da se napija tamo

ово. или да се одмах проследи списак евидентираних на петицији црвеном крсту, нека их шаљу у волонтере да складиште храну и ствари, или тамо на насипе нека носе џакове. у том случају ћу да подржим петицију. они који избегавају да лепо попуше курац у мајском року и фино, онда ок.

Ово већ постоји дан-два најмање, видиш и да су решили да одложе и да је пун курац људи потписао.

ajd ajd kenjajte još malo pa katanac. ko bi reko da na vukajliji tolko mrze studente :( nismo mi krivi što smo društveni paraziti.