Prijava

E boli me kurac baš za njega.

Krepalo nacionalisticko govedo. Pa da proslavimo.

Ајде разумем, овде су сви квази тролови са неким усиљеним хумором, али јебемуматер, дал сте толике дегенчине да отварате овакве теме где се подсмевате и ругате смрти неког човека. И то када је држава у оваквом хаосу. АХАХАХА УМРЕО ДОБРИЦА ЋОСИЋ ИДЕМ ДА ОТВОРИМ ТЕМУ НА РЕНДОМ САЈТУ ДА ИЗИГРАВАМ МАЛОУМНИКА АХАХАХ БАШ САМ КУЛ.

@Towelie_

Сисај курац, чмарино.

I Krka umro isto, u cvetu starosti lolo

Towelie je musliman pa ga zato mrzi a kladim se da em nije ni citao niti zna zasto ga mrzi nego mu zukorla reko da treba.

Sreća pa su poplave, ceo dan bi smarali sa vestima o njemu. Ovako to pada u vodu lolololo

ae,sta se primate,umrlo politicko govno koje je vasim i mojim roditeljima cedilo pare i dragoceno vreme

nametnuto*čitanje tvojih djela mi je palo nevjerovatno teško ti usrani spisatelju polupanog razuma. počivaj u miru, džangrizvavi, istrošeni, mržnjoj zavejani starče

loš pisac, nebitan lik. saučešće porodici. toliko.
malo je neukusno pljuvati ga sad... nadajmo se da ga neće vaskrsati i beatifikovati ili nedajbože masovno čitati

tema bezveze, ključajte

predlog, otvorite temu gde ćete objavljivati ko je čiji dupli odnosno koji je glavni nalog duplaka spemera, trolova i smarača.
trolovanje će se svesti na 10% od sadašnjeg, sajt će biti ljepši.
kad bih bio moderator prva stvar koju bih uradio je otvaranje takve teme. pozz

Heheheh krivo ti sto je crko hahahahaha