Prijava

Ljudi, na temi o poplavi sam pitao da li hoće neko posle ovih sranja da odemo u Obrenovac i pomognemo Valdemaru, Lolu, Lavandi, Dankanu i ko god da je sve odatle, da očiste i poprave šta imaju. Ispostavilo se da Valdemar nema problema jer je visoko, Lolu je poplavljen samo podrum, ali Lavandi i ovi ostali su valjda sjebani.

E sad, ajde ovde da se prijavi ko hoće da pomogne i čime može da pomogne (znanja i oprema).

SPISAK SAM OBRISAO, NEMA POTREBE ZA SPISKOM, SVE ŠTO TREBA JE DOLE CITIRANO, KO BUDE HTEO DA POMOGNE, ČUĆEMO SE TELEFONIMA, NA TEMI ILI NA FEJSBUKU.

DRUGO, KO IMA STRUČNOG ILI NESTRUČNOG ZNANJA OKO GRAĐEVINE I OSTALIH STVARI, ILI NEKE OPREME TIPA PUMPE, ČIZME I TAKO NEKE PIZDARIJE, NEK SE JAVI U PVT BRUSU ILI NEKOM MODU ILI MENI NA PVT DA DODAM U PRVI POST, DA NE BISMO ZATRPAVALI TEMU.

Upisao sam brojeve svih koji su mi se prijavili na pvt, ko mi nije poslao broj još, nek pošalje.

KO GOD JE U KONTAKTU SA LJUDIMA I IMA INFROMACIJE O STVARIMA KOJE SU POTREBNE, NEK PIŠE NA TEMI, NEK MI ŠALJE PORUKU ILI PVT, DA MOŽEMO DA UBACIMO NA SPISAK U PRVI POST

ADENDUM:

Ljudi, ako vam je potrebna pomoć, a blam vas da je tražite ovde javno, pošaljite mi broj tekućeg ili broj mobilnog na PVT. Ja ću to objaviti bez imena i niko neće znati kome se upućuju sredstva osim mene i još dva moderatora. Ako ne možete da pišete na PVT moj FB nalog je https://www.facebook.com/radoslav.cugalj?ref=tn_tnmn otvoren za sve vukajlijaše, slobodno se javite.

Pomozite nam da vam pomognemo, bratski.

SUTRA (21.05.2014. četvrtak) U PODNE KOD MEKA NA TERAZIJAMA, DONESITE PARA NEŠTO, IDEMO DA KUPIMO PONEŠTO ZA LAVANDU I KOGA JOŠ TREBA.
Prva u nizu akcija koje nas očekuju, obavljena je uspešno.
-U novcu je 21. maja prikupljeno 27.220 dinara
-Autorima je upućena direktna pomoć u robi i novcu u iznosu od 21.720 dinara
-Kasnije tog dana uplaćeno je od strane jedne autorke 3.000 dinara
-22. maja, jedan autor je uplatio 50.000 dinara
-Još dva autora su uplatila 22.05. po 1.000 dinara
-23. maja jedna autorka je uplatila 2.000 dinara
-Na VOS-u je 24. maja prikupljeno 6.720 dinara i 50 eura
-24. maja jedan autor je uplatio 3.000 dinara
-24. maja jedna autorka je uplatila 600 dinara
-26. maja jedan autor je uplatio 12.000 dinara
-27. maja jedan autor je uplatio 3.000 dinara
-27. maja je jedna autorka poslala 2.000 dinara to smo odmah prosledili Lavandi da joj se nađe
-29. maja jedan autor je uplatio 2.000 dinara
-U KASI TRENUTNO IMAMO 89.820 dinara i 50 eura
U SUBOTU 31. MAJA ORGANIZUJEMO PRVU AKCIJU KONKRETNIH RADOVA, VADIMO LAMINAT KOD LAVANDE, IZBACUJEMO UNIŠTENI NAMEŠTAJ I KOD PUTINKE ČISTIMO SVE REDOM
-30. maja kupljen neophodan materijal za čišćenje, zaštitna odela, maske, rukavice itd..
potrošeno iz kase ukupno 5.360 dinara
-U KASI TRENUTNO IMAMO 84.460 dinara i 50 eura

NAKON AKCIJE ČIŠĆENJA KOD LAVANDE I PUTINKE, ODLUČILI SMO DA SAV NOVAC IZ U KASE PODELIMO DEVOJKAMA NA RAVNE ČASTI KAKO BI NJIHOVE PORODICE MOGLE DA ULOŽE U ONO ŠTO IM JE NAJNEOPHODNIJE, A MI ĆEMO SE POTRUDITI DA IM U SVIM RADOVIMA POMOGNEMO.
HVALA SVIMA NA NOVČANIM I ROBNIM PRILOZIMA!

15.06 KOD LAVANDE SMO OGULILI SVE ZIDOVE, OSTAVILI JOJ SAMO PLAFONE :)

IDEMO NOVI KRUG :)
-24. juna jedan autor je uplatio 2.500 dinara
-24. juna jedna autorka je poslala 5.000 dinara
-14. jula jedan autor je uplatio 10 evra
Podeljeno devojkama na ravne časti, hvala svima!

Pošaljite PVT bilo kom moderatoru ili članu koji je ponudio sledeće:

Dilan Dog

Mogu pošaljem kredita (u mts mrezi, posto drugacije ne moze odavde)

YeahBatch

Имам један телефон па могу ето толико да донирам ако некоме треба.

Такође, имам мтс припејд број на коме би требало да има пун курац минута, порука и мегабајта. Нераспакована картица.

Mickey Savage

Ja u sobi imam kutiju Lorazepama (isti kurac k'o Bensedin) i plus imam recept s kojim mogu uzeti još nekoliko kutija. E, ako je neko pre ovog sranja bio na terapiji sa antidepresivima, neka mi se javi u PVT, možda nešto mogu učiniti.

mlatafaka

Što se tiče lekova, moram da imam sve informacije:
- Kome treba
- Zašto treba
- Gde se dostavlja
- Koliko osoba će koristiti te lekove

Rekli su mi da mogu da ih tuže za slučaj da nemaju crno na belo zašto je tolika količina lekova otišla na jednu adresu.

Svi koji su u problemu sa stambenim prostorom, u Boleču se nudi prostor za stanovanje od strane autora muerrrte. Možete ga kontaktirati na broj o63 369 482

Ajax nudi smeštaj za nekoliko osoba u kući u Mislođinu.

Mrs.Raven

E da, i kod mene ima mesta na kaucu ako nekom treba smestaj.
I jedan ili dva kauca viska u garazi ako nekom treba namestaj.

enemyofthefreeworld
имам ја неки двосед и неку полицу које би могле да послуже

TheWaveRider

mogu smestiti do 2 osobe...

kurator

u mogućnosti sam da smestim jednu osobu kod sebe. u pitanju su podrumske prostorije, ali sređene, dve sobe od kojih je jedna natrpana sranjima a druga je slobodna.koristili bi wc u mojoj gajbi koja je odma pored. ko je zaintresovan nek se javi u pvt. u pitanju je zemun, karađorđeva(preko puta pinokija)

Shomy23

Ако је некоме потребан мобилни вољан сам да поклоним овог мог половњака. Само скупља прашину, а мрзи ме да се цимам да га продајем. Питајте ове па ми јавите преко пвта.
http://vukajlija.com/forum/teme/21264-kupujem-prodajem-menjam?strana=18#post_2608395

crnigrujan

Kad smo već kod kompova, ispada da bi imao da doniram i neki stariji laptop, valja za net i filmove, jedino što mu je crko wifi pa ne može da se krade net komšijama. Ako nekom treba može da preuzme kad god oće.

pa daj ako su ova dvoica manje ugrozeni, nek se otvori neki racun za lavandu ako je vec ostala bez icega...jebiga, crvene moze svako da se odrekne....jes da nece bog zna koliko da se nakupi, al skupice se bar nesto

Čače, svi koji se prijave neka ti pošalju brojeve telefona u PVT, a ako neko ko je iz Obrenovca, a nije spomenut u prvom postu treba pomoć, takođe treba da se javi ovde da znamo koga još ima odande i kome treba neka pomoć.

Poslo broj Čakecu i Kurajberu. Ako neko organizuje ljude nek kaže šaljem i njemu.

Što se mene tiče može fizikalija, može kinta. Šta treba kolko treba javite.

Radim elektriku, krečenje i odličan sam šegrt. Od alata šta treba za elektriku imam, za krečenje ću da odem u selo da uzmem ako treba.

Javite ako znate nešto o Dankanu i Lavandi i ko god još fali, valjda Vladimir Putin, koliko im je šteta i kako su. I naravno, ako ima neko i van Obrenovca, a da ima problema, nek se javi.

Skočimiš je iz Doboja a on je skroz poplavljen

Чакец ја сам за.

Ал такође би ми као ВОС екипа, могли да следећи фудбал или чак и раније, скупимо неке ствари које ћемо као донацију и помоћ послати неком прихватилишту, и тиме учинити да ова наша мала организација добије и црту хуманости која је свакако већ ту али на нашу велику жалост морамо да је данас, при оваквим условима манифестујемо. Штета за све који су најебали, чуо сам се са другаром, вода је била у неким деловима и до 3 метра висине, престрашна ствар.

Тако да рачунајте на мене... шта год да треба

Sve šta treba, moje brojeve imaš.

I to nije loša ideja. Čarape nisu skupe, imam stvari, čizme one gumene Tigrove nisu bog zna koliko. I to javite. Jedini problem možda čime ćemo to prevesti.

Имплицитно експлицитно како год.
Добар део ствари сам већ дао, али наћи ће се неки начин да помогнем свакако.

Putin je ok, van Obr, ali ne znam koliko ima stete kod nje. I ja cu u akciju kad se zavrsi, pisite me.

I ja sam dao već dosta toga od odeće, pa ostaje da mogu da pomognem kao šljakator, kao i da transformišem vozilo u manje dostavno, za dve osobe plus kese sa stvarima, kantama sa krečom, šta već treba, ili za pet osoba, ukoliko stvari mogu u gepek, pod noge...

Putin je ok, van Obr, ali ne znam koliko ima stete kod nje. I ja cu u akciju kad se zavrsi, pisite me.

Ne, nego kad se zavrsi, vi pisite nama i organizujte nas.

I ja sam odeće i para već dao i kupili su moji i odneli i hrane i svačega, tako da mi ostaje samo šljakanje i prevoz.

Ja nemam nikakvu kintu, a što se tiče šljake već su me obavestili da računam svaki vikend celog leta da sam negde na radnoj akciji. Jebiga, ostavite neki žiro račun pa kad imam neki dinar ja ću da uplatim.

Ajd neki mod da promeni NJ u LJ u naslovu teme. Zajebah u brzini izgleda.

Ja sam isto za... Stvari takodje date, sa kesom sam tanak, ali svakako bih skupio za nesto ako zatreba. Znanje mi nije na zavidnom nivou, ali zato fizikalisem bez problema. Samo je potrebno da mi se javi bar dva dana ranije, jerbo sam i sam u guzvi i obavezama.

Samo je potrebno da mi se javi bar dva dana ranije, jerbo sam i sam u guzvi i obavezama.

Ovo zaboravih, meni isto da uzmem slobodno sa posla. Ako je vikend onda ne treba.

Ja sam svakako ograničen na vikende, jbg, kad poslujem sa velikim dobrotvorima, domaćim i stranim kompanijama kojima je jedino briga ovih dana da li su mediji preneli da su pomogli ugroženima i tako ubede ljude da kupuju baš kod njih/koriste baš njihove usluge, tako da posla ima više nego inače.

Samo ti radi i neka oni budu što više marketinški angažovani. Umem i ja da radim sve sem struje, ali sam već bukiran za celo leto.