Prijava

Dobijeno je zeleno svetlo za organizovanje izložbe definicija sa Vukajlije u klubu studenata tehnike.

Biće napravljena selekcija definicija (sa potpisom autora) koje će biti eksponirane na panoima unutar kluba.

Otvaranje je planirano za kraj januara, tako da još ima vremena za detalje koji će biti izloženi na ovoj temi, u narednom periodu.

Trajanje izložbe će biti nedelju dana.

Ako na otvaranju bude dosta ljudi, ovom događaju otvaraju se vrata da bude organizovan na mesečnom nivou.
Znači svakog meseca, najbolje definicije iz recimo tog perioda, visiće na zidu kluba nedelju dana.
Svakog meseca radiće se otvaranja, tj. zvanična okupljanja vukajlijaša i svih onih koji bi to želeli da budu.

To sve ako ovaj prvi događaj dobije pozitivne ocene uprave kluba studenata tehnike. Ja imam fin osećaj u vezi sa svim ovim i mislim da može da se izgura i da postane jedna fina kap u vukajlijskom moru.

Koliko vam se ovo dopada?
Koliko vas je zainteresovano da se pojavi na ovako nečemu?

Ufff... KST se baš srozao... Cccc...
:)

Мени се ово свиђа. :)

Lično, mislim da je to jedno veliko sranje, i da to ništa neće valjat' za Vukajliju (ne mislim za posećenos', no za kvalitet sajta, koji je podosta opa' u zadnje vrijeme). Ako mene pitate, radite što 'oćete, samo pamet u glavu i alkohol u jetru.

I meni se sviđa. To je odlična reklama za sajt.

U ja pomislih SKC pa htedoh da vrisnem od srece, ali I ovako :)

a koji je kriterujum za biranje definicija koje ce biti izlozene?Kao najbolje,sa najboljim skorom,ili nesto drugo?

ko najviše ponudi ... evra naravno

Still sounds gay to me...
Ima da stojimo tako... sa čašom vina u ruci, gledamo izložene defke koje stoje okačene okolo u svojim ramovim, i objašnjavamo nekim Vuka laicima, koji su se slučajno našli tu (došli ljudi u KST na pivo, pobogu, ne na neku izložbu), kako je u ovoj dotično definicije autor suptilnim potezima četkice iskaza pravu duše komercijalizma našeg post-modernističkog društva, sa posebnim obrtom na njegovu impresiju frustrirajućih svakodnevni pritisaka ideološke prirode, težnje za egeliterizmom, samoekspresijom.... Blablabla...

Hoće li biti nešto od ovoga? Surovi?

''Ima da stojimo tako... sa čašom vina u ruci''

Е, ТО би било геј! Дај, ко још пије вино у КСТ-у? Само позери и дукатлије! :)

Šta bi ti znao... Ni ne ideš u KST. :P

Па кад су га преплавиле дукатлије које пију вино. ЕЈ! ВИНО!

Mislis, dzimi, da je veci fazon da se ljusti gajba "Zajecarsko" ispred ulaznih vrata?

:) :)

Макар је мање позерски. :)

Ja vise preferiram Bakardi u oznojanoj Akademiji... EJ! xD

Ма јок, боље да се нађу неке сисате рибе у народној ношњи , и да служе со и погачу:))))

мммммммм, ал би пало постројавање иза кулиса