Prijava

caro, leđendo vukajlije
uber kul liće
sanjani zmiin zete
zamalo tarzane

abecedo trolovanja
vukajlijo suptilnog podjebavanja
i ti kurci

ŠTA BI S TOBOM

što takopade kurcu za uši
da se jebeš sa rasnim i samnom

iSPOVEDi se CAROsrbine katoliiče LIČE nenadJEBIVI

Kara oce da uvede pravilo da ne mogu da ga jebem. Eheheheh.

KADA SE BORIM NEPRIJATELJA NEMAM.

ovo TM u carinom imenu znaci TRPAJ ME

OOOO, dobrodosao nazad, rasni. Hrabro u nove pobede nad ovim ateistickim sljamom! Srbija je uz tebe!!!

Nemojte ga ložiti više, opet će se isto završiti kao i svaki put kada ga palite. Onda otvara ove teme gde bude istrpan, iznervira se i popije ban. Smiri se malo rasni, ne budi stalno mentol.

Nemojte ga ložiti više, opet će se isto završiti kao i svaki put kada ga palite. Onda otvara ove teme gde bude istrpan, iznervira se i popije ban. Smiri se malo rasni, ne budi stalno mentol.

https://i.imgflip.com/9c2xb.jpg

rasni, džoni te loži
jer je grobar

i ljubomoran šo imaš titulu
ti i kokeza

moš te banuje
al nie šampijon lige šampijona kupa uefa

ebg

djoni zašto vredjaš oca tadeja
levokrilnog
našega

rasni ja nisam ateista svakako, a Direktore ne pali ga, znaš da uvek na kraju pretera jer popizdi i onda pojede bananu, a pošto već ima banana ne zna im se broj, teško da će biti kratke banane.

RASNA POŠTO SI GENGBENGOVANA PROŠLE NEDELJE ZANIMA ME DA LI SI ZATRUDNELA
ČIJE DETE NOSIŠ RASNAAAAA

rasni je aždaja iz plive

ne moš protiv prirode džoni

p.s. sledeći ban od rasnog udari solidarno na delije vukajlija

nek puše ATESISTI SA SPECIJALNIM POTREBAMA VUKAJLIJA

liše čaka, nestašnog dečaka

najača priča na sajtu ever
by mrljo c.z. (DELIJA CIGANIN)

Ima i priča kad je PTPC dolazio praviti prilog o prirodnim ljepotama, pa otišli na Plivu i sreli likalnog ribara B.K., i kao praviće prilog da on priča šta to ima u plivi šta se peca ovo - ono. Pa kad je B.k. krenuo pričati okrenuo se u kameru , oči mu se zacaklile a ovaj viče "rez ne gledaj u kameru",
pa ponovo a B.K. opet bleno ko hipnotisan, vel:i U VOVOJ NAŠOJ PLIVI
- A ovaj kamerman jope "STANI REŽI NE GLEDAJ U KAMERU ČIČA SAMO OPUŠTENO, KOD A SI SAM, AKCIJA!".
Sad se B.K. okrenuo od kamere pa poviko: U VOVOJ NAŠOJ PLIVI IMA RAZNE DIVLJAČI".
A ovaj se izvrati: STANI REŽI KAKE DIVLJAČI U PLIVI BOGAJEBO".
A B.K. će njemu :NEKA MALI, ŠTA TI ZNAŠ ŠTA IMA U PLIVI. Šta ti znaš šta ima u Plivi...

NEKA MALI, ŠTA TI ZNAŠ ŠTA IMA U PLIVI. Šta ti znaš šta ima u Plivi...