Prijava

E ovo je ostalo samo na ideji, grupa jeste napravljena, ali zajednicke akcije bilo je 11 minuta ukupno prvi dan. Doduse, posto se grupa zove Drustvo mrtvih pesnika (prvo sto mi je palo na pamet), apliciraju i neki pickopacenici da udju, verovatno hoce da zajedno uzdisemo na weltschmerz ... U tom smislu grupa i troluje, ali pasivno.

To je sve okej, ali mislim da bi recimo ako bi se osnovao Vukajlija SPAM TEAM mnogo vishe posla uradili.

Takorechi, saw trollizam bi pao u zaboraw takogledajuchi postao bee neewidljiw

znachi grupa trolooje samom svojom egzistencijom. takozvano lenjo trolovanje ili pecanje.

https://www.youtube.com/watch?v=Y6fFG5iC43g ajde da upadne nas 10 ovde i prisvojimo ovaj cet vukajliji, a usput tovarimo zadnji sljam ovog dela sveta

Bane gavez je dobra sa onaj osip sto si pitao na chatu

nikola80KG troll :D...kako ne kapirate da troluje :D

Gde su nestalee ljudee s owe theme?

paninaro
nemojte bez care, bogoti, trol par ekselans.

Cara™
npr, mi smo kolektivno trolovali rasnog pre neki dan, samo da bi on popusio banan. I uspelo nam je, a nismo se nikome hvalili da smo ga jebali sa tim ciljem jer nam lik ide na kurac. Ovo je bio prećutan dogovor sve mase kojima ide na kurac njegovo glupavo postovanje. Ispao je totalni netrol i pokazao pravo lice, patetično razmaženo dečije pačije kakanjce.

Pa to i preecham..nema nee Teebora,Rasnog,Sosa..shta se zbilo na sajtu u zadnjih par godina?Nema ni postera ni reaktzeeja?

reme ugasio svetlo jbg

Znachee wreme je za reme!looool
N O O B A R E
O
O
B
A
R
E R A B O O N

Мрш у пичку материну ретарде.