Prijava

UTOPLO MI SE DIJETE

Da se ocjena koju smo dali ranije na neki sadržaj označi recimo bleđom bojom u odnosu na ovu trenutnu boju plusa minusa. Često ne znam da li sam na nešto što sam davno ocijenio dao plus ili minus, a tako će se znat.
http://i.imgur.com/TgVUG1A.png recimo vako, ako sam dao plus na ovo da mi on kasnije bude u nekoj malo drugačijoj nijansi zelene da znam kasnije ako opet naletim na istu definiciju.
Nije neko poboljšanje al nije ni neki posao za kazana, a mislim da bi bilo korisno.

DA POPRAVIŠ OVO U PAKETU ŠČETOM I FORUMOM

Brate sajt kuje jebe familiju čet izbacuje postove od juče ti se cimaš okoocena. Kaki kurac

reko kad bude popravljo čet da ovo uradi u paketu

lol evo olanikov post prije mog uvodnog :O
i to prije 2h

Može ovaj ćomijev predlog a i da se napravi da mogu definicije s groblja da se ocenjuju i ostale zajebancije, isto ka ove žive, i da im se doda jedno ekstra dugme na koje se klikne ako želite da se ta definicija makne s groblja među žive.

Da se banuje comi! Otvorio temu, a nije njegov prvi post!

odakle više kopate te glupe predloge?

nije glup predlog, prelagano se napravi, a ima logike

Da dodam uz ovaj predlog, da ne otvaram novu temu. Kapiram da je mnogo lako, pa, kazane, ako si već čačkao nešto po sajtu: da se pri random pregledu sadržaja ne prikazuju sopstveni sadržaji. A eventualno ni oni koji su ocenjeni.
Ae, lako je, jedan ifthenelsić :D

Da se ukine ocenjivanje.

Da ne otvaram temu, ovde ću. Bez ljutnje.

Predlažem da se razdvoji top lista na 3 dela:

Za postere, za definicije i za reakcije. ako me razumete

EDIT: Ako ne razumete da probam da objasnim: Ocene od postera i reakcija se računaju, ali posebno. Da na profilu (npr mom) piše
definicija 80: 3000 glasova, prosek 77.5, rank #900
postera 243: 9342 glasova, prosek 38.44, rank #78
Reakcije 9: 94 glasova, prosek 10.44, rank 8994

I predlažem da se napravi obaveza da se oceni 100 definicija, ali u nekom određenom periodu da ne bi ljudi samo išli i lajkovali ili hejtovali pa tek onda da može da napiše definiciju, tako i za postere i za reakcije. Pretpostavljam da to nije jednostavno, al' eto, došlo mi.

Takođe predlažem da se ukinu odabrane definicije, posteri i reakcije iz prostog razloga što tako neće ljudi čitati samo odabrano, nego sve što izađe. Popularne da ostanu, čisto da se zna šta narod voli što bi se videlo po ocenama, dok su odabrane na kontu izbora moderatora i drugarskih predloga i kuraca palaca.

ај не сери

прво је у реду

друго би отерало и ово мало људи, баш ће он да се цима и оцењује говна, дошо из дркања и неће да му ико намеће било какве обавезе

треће, ако укинеш одабране неће нико читати ништа, схватите коначно да су се од дефиниција и постера сви заситили и прекините да смарате са читаношћу

то је занимљиво још само неким клинцима који оће на брзину да побољшају ранк пишући нека срања и имају годиште у нику

и шта те боли курац ко је коме одабрао, ако ваља дефиниција нека је на насловној

Editovao sam

Brate, čitanost mora da se sredi. Otkud znaš da neće niko čitati ništa? Je l' probano?

A za drugo. Ok, kontam.

I boli me kurac ko je kome odabrao. Ja sam Kalimero!

немош да натераш никога да чита ако му је незанимљиво

ја читам нове само због оног осећаја задовољства кад кликнем на икс, а за своју душу отворим профил неког јаког аутора и читам, буде ми до јаја јер добро пише

Ninka ima godište u niku, a i dalje jebe.

To je okej. Al' ne treba naterati da čitaju, nego da čitaju sve. Zato sam rekao ono za odabrane. Mogu palac, kruna, značka i ti kurci da se koriste za popularne. Onda bi bilo skroz regularno i fer prema svima. Neće niko da razmišlja da li ga ljudi ne čitaju zato što ga ne gotive. Ako se svidi nekome definicija, ako ode u popularne i ako pored toga ode na još 50 razlike to može da se računa kao odabrana.