Prijava

и ти си био клинац каси дошо, било ти ово све занимљиво и заситио си се јел тако тако је

BLZ, pa za 5 godina si ocjenio samo 3k sadržaja, wtf ?!

Pa, Makaronac zbog nezadovoljstva tim ocenjivanjem. Brate, ne volim što mi je prosek 33 jebenih, a ni to ne bi bilo da mi nije odabrana ta jedna usrana definicija. Za 5 godina. Loše pišem, znam. Al' ima i dobrih.

зник јебо те алах знаш ли ти шта су радили до скоро са тим популарнима?

четују по коментарима, исцимају ортаке на пвт (иам доказе за ово), са дуплог плус-два и ето је на насловној, УДРИ

Ljudi, dal' je realno da se neko i dalje cima oko ranga i prosjeka na sajtu?

ја окачио на пуја, имо 20К+ лајкова и боло ме курац, теро инат

овај БЗВ је класицхан тролл, баци неки глуп предлог и онда седне и само гледа како је глуп, лол.

курац тролл, само је мало успорен

Pa za to, brate rigorozno. Ban veliki pa da l' će raditi to. Al' i te drugarske ocene ne mogu mnogo da pomognu ako je definicija krš. Dao sam i ja drugarski plus, kao što su i meni, al' nema me tamo. Boli me kurac za to. Samo kažem da se zbog odabranih ne vide druge definicije.

meni ništa nije jasno
odoh napolje iskulirati

ееее не знаш ти каквих је гована било на насловној тад… него ове секташе модове боло курац да истражују ко вара а било је тако очигледно

нека од гована:
http://vukajlija.com/vreme-je-za-kratak-osvrt-na-prethodno-gradivo/682603

http://vukajlija.com/galatasaraj/684083

сетићу се још

Хахаха, ја сад тек видим предлог отварача теме:

Da se ocjena koju smo dali ranije na neki sadržaj označi recimo bleđom bojom u odnosu na ovu trenutnu boju plusa minusa. Često ne znam da li sam na nešto što sam davno ocijenio dao plus ili minus, a tako će se znat.

Јеботе, мислим, стваааааарно? је л' ово исправљено? ако није, одмах да се среди!

E, to što modove boli kurac, to je druga stvar. U pravu si za govna. Ne moraš da tražiš. Znam ja to. I dalje mislim da se nešto može uraditi od predloga mojih.

Могла би и да се закључа тема, џабе стоји отворена.

нека, досадно је

Не закључавајте тему, бре! Док се не реши ово око блеђе боје оцењеног садржаја.

Da ne otvaram temu, ovde ću. Bez ljutnje.

Predlažem da se razdvoji top lista na 3 dela:

Za postere, za definicije i za reakcije. ako me razumete

EDIT: Ako ne razumete da probam da objasnim: Ocene od postera i reakcija se računaju, ali posebno. Da na profilu (npr mom) piše
definicija 80: 3000 glasova, prosek 77.5, rank #900
postera 243: 9342 glasova, prosek 38.44, rank #78
Reakcije 9: 94 glasova, prosek 10.44, rank 8994

I predlažem da se napravi obaveza da se oceni 100 definicija, ali u nekom određenom periodu da ne bi ljudi samo išli i lajkovali ili hejtovali pa tek onda da može da napiše definiciju, tako i za postere i za reakcije. Pretpostavljam da to nije jednostavno, al' eto, došlo mi.

Takođe predlažem da se ukinu odabrane definicije, posteri i reakcije iz prostog razloga što tako neće ljudi čitati samo odabrano, nego sve što izađe. Popularne da ostanu, čisto da se zna šta narod voli što bi se videlo po ocenama, dok su odabrane na kontu izbora moderatora i drugarskih predloga i kuraca palaca.

najbolji prijedlog do sada.

MOLIM UVAŽENOG ČLANA DA POČNE KORISTITI EKAVSKO NAREČJE U SVOME, KAKO PISANJU TAKO I GOVORU JER USLED ČITANJa NASLOVA OVE TEME POČINJU DA MI SE PRIVIĐAJU DIVLJI MEDVEDI I VOLOVI I TAKOĐE BIH ISTAKAO DA MI I U UŠIMA ODZVANJA RIKA ISTIH.
MOLIO BIH PREDSEDAVAJUĆEG DA UVAŽI OVU MOJU PRIMEDBU JER JE TO U CILJU DOBROBITI SVIH NAS OVDE.
HVALA!!!

Ако сам ти дао минус прије 2 године, дао бих ти га и данс. Једном говно-увијек говно...