Prijava

Да не дужим много, ево питања:
Колико чланова Вуке су мушкарци, а колико жене? Број и проценти.
Има ли неки званичан податак?

Пошто сам од лицемера оптужен да сам сексиста, а та оптужба је потпуно тачна, интересује ме преглед односа полова на Вуки, као и однос мушко-женских радова, јер сам уверен да је овај сајт сексистички и добро је док је тако. Ми поштујемо жене тако што хвалимо њихову лепоту :) А то што се ружним женама то не свиђа, њихов је проблем. Узгред, нема ружних жена, већ само оних које се направе на ружне својим понашањем и животним ставом. Изузев Медлин Олбрајт и Кетрин Ештон, али оне и нису жене.

Потпуно сам убеђен да постер добре рибе у тангама са глупим коментаром може да донесе више плусева и коментара него постер доброг фрајера са духовитим коментаром. Изволите, дајте да се бројимо.

zene treba oterati sa sajta

Ja sam hermafrodit!

Макаронац, ти се онда рачунаш као 1+1.

Volim žene mnoooogo toliko da bih voleo sam žena! Po ceo dan bi sedeo pred ogledalom i gledao svoje sise i dupence i svima sa vukajlije bi dao pičke, naravno... iz sažaljenja... mnogo ste slatki VOLIM VAS!

ja mislim pola pola.

Ludi ako budes menj'o pol, javi se u imboks

http://vukajlija.com/sajtusa/466935 defka koja opisuje musko-zenske odnose na sajtu...tj vecinu njih

nisam video ovu tvoju,kobjasn,carimire
uvek je tako bilo i bice :)

Која курчева равноправност полова на вукајлији, не будите смешни.

neću da budem ravnopravan, jepte se

жене су само за јаблановање и јебање

jablanovanje objasnjava hahahha kidam se otkad sam procitao

žene mrze samo oni što ne jebu, dakle deca i srećno oženjeni

и друге жене које мисле да су мање лепе, успешне, добре. Углавном оне које мисле да су мање лепе.

ah, zaboravio sam na njih, hvala