Prijava

Или што би негеј људи рекли "Мој свињац".

Качите слике вашег природног станишта (као ономад слике радног стола и слично) или описујте речима нехигијенске услове у којима живите због лењости.

Ево ја малопре опро џезву за кафу која је стајала пуна буђи још од финала Лиге шампиона. Такође бацио цимерову кантицу у којој су била Васкршња јаја. Једва сконтао шта смрди. А смрди ко јама пуна шиптарских лешева.

ne postoje jame sa šiptarskim leševima

slikao bi,al me mrzi prejako

ne postoje jame sa šiptarskim leševima

То је реко и Слобо.

јебига моро сам да пре неки дан мало средим ал сам чувао данима леп брлог, мада саће лето биће прилике.

NIKO NE SME DA VAS BIJE!

Сине, малопре узо цимер ону кантицу од еурокрема де су биле љуске од јајади и отворио да опере. Ау јебем ти сунце оно смрди ко да је био абортус дваес дана у њему, сва смо врата и прозоре поотварали на кући, значи неких 10 и једва истерали смрад.

http://www.dodaj.rs/f/x/s1/21LgVUgX/dsc0003.jpg

Tanjir od torte, stoji tu od Zadušnice. Prazna limenka guarane, bar 10ak dana bleji tu, kao i ona prazna šolja kafe, iz koje ne može više da se pije, jer je talog tvrdji od kamena. U delu predvidjenom za tastaturu literatura od minimun 5000 strana skuplja praučinu, i kao što se vidi na slici, počinje da preljeva. 4000 metara kabla landara pod nogama, odvaljeni zid jer sam visok 2m jbg, noge negde moram da smestim i 70 dinara za tiket neki verovatno. Čistio sam pre dve nedelje pa je delimično čisto, tako da nije nešto posebno svinjasto, ali ajde, da podelim sa vama trenutno stanje stvari.

ZANIMA ME KAKAV TI JE TEPIH SPERMATOZOUDNI:__????

http://i.imgur.com/elJhMGv.jpg

Na stolu komp, kuler, 2 sijalice od 150w, čaša staklena, pivo, čaša plastična sa kafu, par čepova od flašica, grickalica propusnica, dokumenta, onaj kurac za komarce za u struju, zdravstvena istekla od januara, sluške, 6 dinara, bus plus kartica, slušalice neke pitaj kurac okle, šnala, turpijica.

U stolu diskovi, lemilica, pun kurac šrafcigera, labelo komada 1, šestari, računi, wolfram igle za varenje 6 komada, tablice od kola koje odjavljujem već 6 meseci. I tu neke slušalice, skalpeli, igle, četke za krečenje i ne znam još šta.

Inače ovo je jedini metar kvadratni u kući koji je moj, žena pristup nema.

То није свињац.