Prijava

On nije hejter već klasičan partypooper.

Izvini molim te, a sta to znaci sada "Ako ti se ideja ne sviđa nemoj da se javlajs uopšte, meni se ovde ne sviđa masa stvari pa se ne opterećujem time, uvek će biti ljudi kojim ćese svideti"???

To sto ti ne zelis da izjasnis svoje negodovanje to je tvoja stvar. A to da tebe pokopavam nema veze sa vezom. Bilo ko da je otvorio ovakvu temu rekao bih isto i to nije pokopavanje nego negativna kritika.

Ok En rek'o si šta sad?
Ako je kritika onda u redu. Svaka kritika je ok, samo me zanime jesi li nekada dao pozitivnu?

Ne secam se, ali pogledaj komentare neki put kad se i ja nadjem pametan da nesto kazem pa ces videti ili ekstremno pozitivne ili uzdrzavanje od teskog negavicluka.
Ja se izvinjavam sto imam visoke kriterijume nasta ukazuje i moj bilans glasanja. Mada mi je sada dosta porastao broj pozitivnih, a to je jer ne zelim da nakazim ljude iako bih podelio 90% minusa, iskreno.
E sada, ko je ovo procitao moze sobodno da krene sa hejtom na mene.
A i da nisam dao nikakvu pozitivnu kritiku to ne menja cinjenicu da mi se ovo ne svidja, kao i dosta tema na kojima trenutno ne zelim da komentarisem da ne bi pola sajta zaratilo sa mnom. ;)

Ma ti En ratuješ sam sa sobom :D

Prava domaća rakija nema takav zatvarač nego ovakav, kocanka