Prijava

Verujete li u hipnozu i mogućnost kopanja po ljudskoj podsvesti u potezi za informacijama?
Ja nekad razmišljam o tome i slabo mi se to čini izvodljivim jer teško da može da se nađe neki podatak o pomacima na polju hipnoze a i nekako mi se čini neralnim da je moguće koristiti hipnozu i zarad daunloda i aplouda informacija iz ljudskog mozga.
Ima li tu nekih sigurnih šansi ili je to samo jednosmerna slepa ulica?
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mdrfr9Xdrb1rz1meeo1_500.gif

Гледао сам ономад на дискаверију неког лика, хипнотичара, имао је своју емисију. Хипнотише човека па му каже шта да ради и слично, занимљива тема само не бих се ја уплитао превише у то. Може да помогне при присећању информација, нисам сигуран дал можеш на силу да извучеш нешто из некога.

par prijatelja je ostavilo cigarete podvrgavajući se hipnozi. jedan od njih je ponovo počeo. nemam neko mišljenje, nijesam nikada razmišljao o hipnozi ali eto, reko da sa Vama podijelim ovo.

Ne laži , ti si plagirao njega.

inače da odgovorim na pitanje iz naslova - DA, hipnoza kao fenomen definitivno postoji. svaka reklama na televiziji koristi neku od hipnotičkih tehnika.

ti si još i postovao na temi o hipnozi i sad opet otvaraš novu??? hipnotisan si izgleda