Prijava

MAČOVIIIIII BRATEEEE
JUUUUUUUUUUUUU

PAKAO JUGA A VOLI TOMPSONA, SLUČAJNO????

Dobar si ti dečko Pakle. Ovo ozbiljno mislim.

пакле или паклу, узми ову џерикову утоку и ускрати си право на бистовање

Ma jebo vas Tomson, vidi CZ 99 što je lep. Najlepši pištolj koji sam držao u ruci, baš ono leži u šaci, dizajn, sve ima. A najjače je što je pištolj napravljen krajem 80-tih i trebao je da nosi oznaku CZ 89 ali se Zastavin graver zajebao i pogrešno izgravirao CZ 99 na prototip koji je hitno morao na izložbu u Nemačku. I tamo fazon pitaju: -Zašto se zove CZ 99, to kao neki fazon pištolj budućnosti i te fore, a ovi naši: Ouuvaj, jeste jeste, budućnost, jašta. I osta oznaka CZ 99. LOOL

Najlepši pištolj koji sam držao u ruci, baš ono leži u šaci, dizajn, sve ima.

Ako imaš šaku ko lopatu, da. Iskreno meni tetka sa dizajnom starim 80 godina bolje leži u ruci. Al dobro, 99 je napravljen po uzoru na SIG, samo je urađen masivnije kako bi duže trajao.

Samo duga devetka jebe. pozz

Sto se nisi branio utokom kacu rvati napadali no si se na traktoru povlacio ko kakva cavulja, ko nesrbin OMG

old skul. papovka zauvek u srcu

old skul. papovka zauvek u srcu

Ako imaš šaku ko lopatu, da.

Ono jeste poveća malo, nemoj sad da slikam. LOL Ozbiljno CZ jebe i znam da je dizajn kopiran. A tetejac nešto ne volim, nekako mi bangavo izgleda, ali na gađanju jebe.

skoro sve zastavino kopirano, ali opet i nešto naše, a mnogi modeli su realno i bili bolji od originala. plus za tetku jer je nehumana i sa fabrickim mecima