Prijava

Кајзен нема идеју шта може да буде и пошто Пехар стоји без икакве привилегије пар месеци, ми ћемо да се договоримо шта ће бити па ћемо дати решење њему да имплементира.

Ја сам мислио прво да то буде могућност да имаш увид у туђе оцењивање или да учествујеш у одабиру, али није добро јер би било злоупотреба. Немојте предлагати неке опције које имају модератори јер имате теме где можете да затражите нешто од модератора који ће да вам одради то брзо. Ту подразумевам нпр. едитовање старијих дефиниција што је и било награда кад су тек уведена признања. Дакле, ја мислим да привилегија за 20+ одабраних треба да буде још једна опција за персонализовање профила, као што су боја на чету за 10, гиф на аватару за 15 и мењање ника за 25 одабраних.

Ви сад предлажите и ако можете да смислите нешто јаче од мењања ника да то кажемо Кајзену да пребаци на пехар, а да нова опција буде за круну. Ја ћу уважени предлог да наградим симболично једном одабраном или пивом или плинском боцом, шта више волите.

Симоновић да може да га понесе кући.

Pinovanje tema kao omiljenih, ili mogućnost selektivnog prikazivanja poslednjih aktivnih tema (u fazonu da se prikazuju teme iz podforuma koji nas interesuju).

e jbg, ja teo da predlozim da mogu da brisu i odabiraju definicije ako imaju pehar iz definicija itd...

a sta kazes da budu DJevi na cetu? da umesto radija bude jutub stanica gde stavljaju linkove na cekanje, pa da ide pesma za pesmom...uz neko ogranicenje naravno, da ne bude vise od 10 linkova sa jutuba, i da ne moze bas da spemuje, par nekih ogranicenja ubaciti

da mogu da moderisu teme na forumu koje su otvorili isto nebi bilo lose, da mogu da brisu, edituju postove, da zakljucavaju i otkljucavaju iste

Ovo što Sos kaže je idealno (prethodni post). Ja bih samo zamenio da to bude privilegija onih sa krunom, a ovo što sad imaju krunisani turiti ovima sa peharom.

koje agilni? predlozio sam 3 stvari

Moderisanje sopstvenih tema na forumu. Čini mi se da je to izvodljivije da Kaizen implementira od ostalog.

I drugi predlozi su dobri, ali kontam da bi ga mrzelo da se cima toliko.

Pinovanje tema kao omiljenih, ili mogućnost selektivnog prikazivanja poslednjih aktivnih tema (u fazonu da se prikazuju teme iz podforuma koji nas interesuju).

Ово би сви требали да имају, ал за неки беџ ти треба нешто зајебаније што ће да те издвоји.

Save as draft.

Имаш Њорд.

a sta kazes da budu DJevi na cetu? da umesto radija bude jutub stanica gde stavljaju linkove na cekanje, pa da ide pesma za pesmom...uz neko ogranicenje naravno, da ne bude vise od 10 linkova sa jutuba, i da ne moze bas da spemuje, par nekih ogranicenja ubaciti

Ово није лоше, али би се људи задовољили после пар дана.

da mogu da moderisu teme na forumu koje su otvorili isto nebi bilo lose, da mogu da brisu, edituju postove, da zakljucavaju i otkljucavaju iste

Непотребно јер ће им на молбу модератор одрадити то за пар минута.

Дајте још.

Да се направи неки супер кул нови формат садржаја који могу да праве само људи с неким тим супер кул одличјем то би било до супер кул до јаја.

На пример, Енеми?

izmedju ostalog da vidi ko je omiljenovao tudje kreacije, trenutno je moguce samo za svoje

Pinovanje tema kao omiljenih, ili mogućnost selektivnog prikazivanja poslednjih aktivnih tema (u fazonu da se prikazuju teme iz podforuma koji nas interesuju).

ovo bi bilo opste korisno za ceo forum, al ljudi su mu dohakali i snasli se pa umesto da omiljenuju temu ostave post "da se upisu samo", mada i to ima svojih mana...

Тај део нисам још разрадијо... лоло
Може да буде нпр потпуна слобода, да можеш да правиш стрип или мим или комбиновано или есеј или статус за фејсбук вукајлију или све то одједном или само једно од тога или оно што је оланик предлагао а ја не знам како се зове.

Da se uvrste u red masona!

Uvid u ocene ne bi bio loš, ali mora nešto ultra zajebano, jebo ocene.

izmedju ostalog da vidi ko je omiljenovao tudje kreacije, trenutno je moguce samo za svoje

I ovo je dobro.

Bač, ne primaj se da će Kaizen da uradi nešto neverovatno. Gledaj prvo šta mu neće biti cim da napravi, da bude jednostavno, a interesantno (ne mora biti ni preterano korisno, uostalom šta je i zaista korisno od privilegija za ostalo ordenje...).

Непотребно јер ће им на молбу модератор одрадити то за пар минута.

oce kurac, i ja koji sam na prst u dupe sa par moderatora nekad moram po dan da cekam na neku molbu

al ajd da ubrzamo ovo...daj im pristup u cet sobi UPRAVA, i da modovi imaju zvucnu signalizaciju u tom cetu...ko na fejzbuku, kad neko nesto napise da zapisti...i da modovima pisti cak iako nisu otvorili taj tab

Bač, ne primaj se da će Kaizen da uradi nešto neverovatno. Gledaj prvo šta mu neće biti cim da napravi, da bude jednostavno, a interesantno (ne mora biti ni preterano korisno, uostalom šta je i zaista korisno od privilegija za ostalo ordenje...).

Знам да неће, нека предлажу па ћемо изабрати нешто што није компликовано.

oce kurac, i ja koji sam na prst u dupe sa par moderatora nekad moram po dan da cekam na neku molbu

Ма оће, није то ники проблем. Безвезе је да правиш неки садржај и чекаш да ти одаберу 20 кад може то да ти одради нас четрес колко нас има већ.

Управа је мртвија од балкона некад, Сосе. Тамо нико неће да иде.

jos bolje, eto izmisli sam joj svrhu...kad ti nesto zapisti znaci da imas neku molbu u upravi, jos bolje sto je neprometna da ne bude spemovanja