Prijava

Haha, evo ne znam ni sam što otvaram ovu temu, ali toliko me to iritira i zanima da moram da podelim sa svima, ali najviše bih voleo da vidim utiske od ljudi koji žive tu na Konjarniku i okolini.
Naime, za one koji ne žive u Begeu i koji ne znaju ovog lika, sad će čuti. Već mesecima hara jedan vidno bolestan lik još bolesnije noge koja smrdi neviđeno jako. Ono smrdi do Novog Beograda, znači to je nešto NAJGORE što sam osetio otkad znam za sebe. Fazon, miris užeglog leša sa mlevenim mesom koker španijela ostavljenog na suncu 10 dana da se ubajati . Baja podigne nogavicu i šeta se po autobusima i parkovima, i pokušava da prosi ali ne vidi da ljudi ne mogu da izvade novčanik koliko to smrdi strašno. Najčešće se kreće linijama 17, 31 i sve ostalo što prolazi od hrama Svetog Save do Doma zdravlja na Konjarniku (kod hotela Srbija)..

Dakle stvar je jasna otprilike, zanimaju me utisci ljudi koji su se nekad našli u blizini njega, Vaše reakcije i doživljaji sa vonjavom nogom. Nemoguće da ga niko odavde nije sreo barem jednom.

http://www.telegraf.rs/wp-content/uploads/2014/04/24/10261863_615615838521145_1073813063_n.jpg

Idi, Jamajko, u kurac krasni ogadi mi život.

taj je redovniji u 16-ici kod starog merkatora od bus plus kontrolora kod SIV-a

Ljudi, ja inače nisam gadljiv, znači govno bih pojeo, ali ovo...ovo je strašno.. Vonj koji se pamti i uvek tera na povraćku

E da mi je neko rekao da bih Džamajku starog srdačno preporučio za ban, ne bih verovao.
Briši, bre ovo.
EDIT: I teraj se u kurac, naravski.

izadjem iz 17 momentalno kad on udje.

samo ne razumem potrebu da se o ovako ogavnoj temi diskutuje. da oce bar da pomogne sebi nego nece, vezuje rane selotejp trakom da se jos vise podgnoje i da bude jos jadniji i ogavniji kad prosi.

Jebeni "krokodil". Videh jednom lika u busu...

viđao sam ga par puta kod glavne železničke, ali sam ga izbegavao maksimalno jer sam jednom osetio taj smrad onako ovlaš i zamalo se nisam onesvestio. mogu da zamislim kako vonja na +40 u punom tramvaju zlolo

verovatno maže nekim govnima, da je bolesna ne znam kako mu nije do sad otpala, jer kažu da hara već godinama

taj je redovniji u 16-ici kod starog merkatora od bus plus kontrolora kod SIV-a

e da, reče mi sestra da se šeta i po Zemunu ponekad

samo ne razumem potrebu da se o ovako ogavnoj temi diskutuje. da oce bar da pomogne sebi nego nece, vezuje rane selotejp trakom da se jos vise podgnoje i da bude jos jadniji i ogavniji kad prosi.

hahahahha

Пфффф, не знате какав сам ја после баскета.

Krokodil, kažem vam.

E da mi je neko rekao da bih Džamajku starog srdačno preporučio za ban, ne bih verovao.
Briši, bre ovo.
EDIT: I teraj se u kurac, naravski.

ahahah, moram da vidim doživljaje, zanimaju me sad baš baš

NEMOJ DA BRIŠETE OVO NI SLUČAJNO!

zar od krokodila ne otpada meso sa kostiju i crkava se relativno brzo? ovom je koliko vidim prilično čitava noga i to traje već dobrano

Брате, има слика на овим информативним сајтовима, шта смета овде кој курац?

Pa ponestalo krokodila kod nas, a ovaj se samo načeo.

hahaha vezuje rane selotejpom da se zagnoji jos jace, kakav lik....

jel stvarno tolko smrdi? a zasto je napadan i terorise kao sto pise u novinama, sta to radi?

Ja skoro kad sam završio školu, ušao u 31 kod Studentskog sa još 5 drugara, znači sve do jaja, Solaris bus, klima, ma do jaja sve. I ovaj uđe kod Autokomande i sedne pored dva drugara, oni momentalno ustaju i vade dezodoranse i kreću da prskaju i ljudi kreću da se smeju. Ja otvaram onaj šiber gore a drugar odvaljuje onaj prozor bukvalno jer je zatvoreno jer je klimatizovano. Stavlja taj drugar nos kod lakta i kreće da se dere "JEBEM TI ŽIVOT OVO SMRDI NA NEKI LEŠŠŠŠ", i svi kreću da se kikoću ljudi i guše bukvalno. Sledeća stanica, prazan bus.