Prijava

aca je pobednik u masti i treba veliki trud da se prejebe on

Ja mislio tema je Aca - Vonjava noga sa Karaburme pa razmišljam, šta imate toliko protiv Arlovskog :)

Stalno ga vidjam u 16ici,rastera pola autobusa kada udje.Oni koji se stalno voze linijom su na neki nacin navikli na njega(ako je to ikako moguce).Mislim da mu niko nikada nista nije dao,jednostavno izgledom,a i ponasanjem odbija ljude koji bi inace i dali.Iskreno mi zao lika,ali mislim da gangrenu koristi kao sredstvo na osnovu koga bi se ljudi sazalili na njega.

Prosto mi je neverovatno da nije sam ili ga bar neko nije odveo do klinickog da se uradi nesto.Pa nije on na ulici od juce.

Iskreno mi zao lika,ali mislim da gangrenu koristi kao sredstvo na osnovu koga bi se ljudi sazalili na njega.

mislish?

Videtjete vi jednog dana kad bude vonjava noga umrla, ispostaveetje se da je bio pun kesha i iza sebe ostavio milione. Znam ja takve kao shto e on. Zapamteete ove rechee.

Molim vas nek mi neko kaže jel ovaj Pakao juga onaj Tasa grobar?

Retji tje ti sam Pakao. Ja sam dechko uneekat, neesam neecheeja copeea.

STREETZ
T
R
E
E
T
Z

aca kad je kod nekog gajbi,njemu bukvalno kazu da mu smrde noge,ne stopala nego noge

Sto se tice tog smrada,iskreno nisam nesto posebno primetio..Generalno bazdi ko i svi beskucnici..

Prosto mi je neverovatno da nije sam ili ga bar neko nije odveo do klinickog da se uradi nesto.Pa nije on na ulici od juce.

Чини ми се да сам прочитао негде да су га нафатали у болницу па да је побегао ил нешто тако, углавном одабрао је воњаву ногу као свој животни до

bas cudno,ko je to ocekivo...

ništa, zaključajte temu sad, gotovo je.

nije gotovo, sad mu odajemo poštu
kakav je to bezobrazluk, čuj zaključaj, kao sad je mrtva i gotova priča

pa gotova, ne vonja više... zar nije to bila tema?

pa gotova, ne vonja više

znaci zamiriso je kad je umro

đes, proviron.

olanik, tema je bila njegov smrad, sad ga zakopali, nema više da smrdi...