Prijava

Бијељина, што да не?
С обзиром на то да чланови Вукајлије живе у Србији, Босни, Албанији и Хрватској, Бијељина се намеће као тај неки центар, као раскршће, као семафор.

Идеја да се окупимо у Бијељини је потекла са чета, гдје смо сазнали и закључили да у Бијељини живе најружнији људи на планети Земљи, што је свакако добро за окупљане Вукајлијаша, јер некима не би био проблем да се уклопе. Ови лијепи ће сједити на клупи на бијељинском Страдуну, јести чипс и бацати оно ситно голубовима.

+1 Upisujte mene.

Spominjao sam na četu, i da ovde upozorim: čuvajte se bijeljinskih baba, žene koje su spremne da jedu konzervu sardine u punom busu Banjaluka-Novi Sad, spremne su na sve. To ne zna đe udara.

Појединци су изразили жељу да упознају градоначелника Бијељине и најружнијег житеља семберијског габора, Мићу Мићића.

Kad god se sjebem, odem pogledam slike bijeljinskih maturanata i kažem sebi - Dobro je.

Ниси свјестан колико си нас покренуо тиме што си нам рекао да нећемо јебати. Хвала ти, Макаронче!

Nema na čemu! Živio!

Пријављујте се, правила ће накнадно бити исписана у првом посту.

pazte, ako ubodete dobar datum, mozda i ja dodjem, usput mi je. a taj smrdljivi grad mi osto u lepo secxanje, pa sxto da ne.

100% sigurno dolazim

Пријављујте се, правила ће накнадно бити исписана у првом посту.

Pravila? :))
Imaćete neki dress code?

Ja imam jedan frak, a pošto njega ispovraćam je l' smem posle smoking dobučem?

Можда ако хоћеш да те опљачкају и силују реднеци.

Ако може после СП да буде, дошао бих са Томасом Милером.

Opušteno, poneću gumene bombone da fasciniram masu šnjima lololo:)

docu ako me neko primi ukucu

Ove slike kao da su klasičan primer uticaja radijacije na decu Černobila.