Prijava

ZNACI imam jedan dobar predlog, da se ne drkam sa spejsom kad hocu dapravim uvod ko u osnovnoj i srednjoj na pismenima 2 prsta razmak od pocetka, nego samo gospodski ko u wordu da pritisnem TAB

Ovo je zaista neophodno!

Ti se dečko drogiraš ----

i da se ulogujemo preko disketice xD

ZNACI UBADIM DISKETICU I LOG IN PRIJAVA
NIENNA
SIFRA MISLIMO*I BOL KURCA

Nevezano za pehare, zasto nije na sajtu uvedena opcija zahvaljivanja posta ? Koliko puta dnevno se u svakoj temi nesto citira i ispod napisu +1 +1389 i te fore... U gornjem desnom uglu posta da stoji opcija HVALA ili sta god, korisno je , donekle se izbegava i spam, mnogi forumi ovo imaju, e sad malo je gej da pise na profilu koliko imas pohvala i to jer bi se onda svi majmunisali i dogovarali za te pohvale, tako da to ne morate ubacivati, ali ispod posta da pise ono Sledeci autori su se zahvalili ( ili tako nesto) : Armin van Buuren, Djani itd. itd.

nije jos uvedeno mozda niste videli pa evo sad pozz

Nisam internet programer, al mislim da to ne valja da se pravi po internetu, posto je neki default za tab da se ide na drugo polje, pa bi ovo bila neka vrsta odstupanja od konvencije, sto obicno ispadne naopako na internet strani, i uzmes pa vracas posle nekog vremena.

Ne ova glupost oko zahvale, pricam za prvi post. Ako ti se svidja daj + ako moras nesto i da kazes dodaj i komentar, dodatne opcije su nepotrebne

Nevezano za pehare, zasto nije na sajtu uvedena opcija zahvaljivanja posta ? Koliko puta dnevno se u svakoj temi nesto citira i ispod napisu +1 +1389 i te fore... U gornjem desnom uglu posta da stoji opcija HVALA ili sta god, korisno je , donekle se izbegava i spam, mnogi forumi ovo imaju, e sad malo je gej da pise na profilu koliko imas pohvala i to jer bi se onda svi majmunisali i dogovarali za te pohvale, tako da to ne morate ubacivati, ali ispod posta da pise ono Sledeci autori su se zahvalili ( ili tako nesto) : Armin van Buuren, Djani itd. itd.

bolje da se uvede ovo :++++D ili :++++) umesto zahvaljivanja

i tako bi vukajlija postala lokalni fejzbuk... apropo tog lajkovanja komentara

Da se uvede automatski ko ne da minimum šest ovakvih smajlića :++++D ili :++++) ili barem jednom mesečno ne raspizdi kilometarsku priču u komentarima o svojoj deci, njihovoj školi i da ih boli guza i tiba kad kake, nekim receptima za kolače ili ko je prijatna osoba na internetu a ko nije, da padne ban bar dva meseca. Bezdušnike kazniti.

:++++Д на Луксов предлог

:+++++++++* bubili presladak prijatan komentarčić medeno hvala :+DDDD :))))))))))))))))

celt
Ne ova glupost oko zahvale, pricam za prvi post. Ako ti se svidja daj + ako moras nesto i da kazes dodaj i komentar, dodatne opcije su nepotrebne

+1

I sad ja dok kopiram dok kurac citat palac da kazem da mi se svidja tvoj post, plus spamujem temu... Nego kako god ocete volite vi sve nenormalno na ovom sajtu ( nista tebi seltik nego inace.. )

Hahahaha, koji ste vi, izvini kelte, pajseri glupi, ne ti kelte, ne mogu bre da vas razumem, ne tebe kelte, jesite mi bre svi govna, ne ti kelte hehe.

treba vise pjesama epskih u komentarima jer novi clanovi Mawa11 i Mikica99 nemaju što da stave u tekst ispod slike na profilu.

Imam predlog. Da se uvede opcija "Post je izmenjen tad i tad", i da stoji u uglu svakog posta na forumu, kao što ima i na drugim sajtovima.

Ili kada se degen zaleti pa izbrise desetine svojih postova da se trajno banuje. Kapiram dae i to dobar predlog.

Imam predlog. Da se uvede opcija "Post je izmenjen tad i tad", i da stoji u uglu svakog posta na forumu, kao što ima i na drugim sajtovima.

ovo je predlagano kajzenu vec neko vreme, da se vidi editovanje i brisanje da ne bude prazno, vec da stoji samo obrisano, ili da se uopste ne dozvoli, pa ko oce da brise samo da izedituje u prazan post.

jedini problem kod ovog predloga je sto kajzena boli kurac opaaaaaaaaa!