Prijava

Plaćam cugu onom ko ga najbolje posere.

Закаснио си, бановали расног.

hahah, a bas bi volio malo se nasmijati

dodika koliko gajbi drzao bi?

koliko dodikova doma drzao bi?

https://www.youtube.com/watch?v=LDgCaH-1HAU
МИЛОРАДЕ ТИ СИ СРПСКА ДИКА

држо бих бар двојицу гајби ал ако имам двориште.

ODBANUJTE RASNOG DA SE POSERE

ne kontam ovo sa gajbama al nema veze, volio bi da malo poseremo Milu

ako ga drzis gajbi,imas mnogo nacina za to

Kasni Dodik od kuće na neki sastanak u Banja Luci. Kaže vozaču: Brže, jebem ti. I vozač nagazi, kad izleti svinja i oni je zgaze Audijem. Kaže Mile vozaču: Vozi me u Banja Luku, vrati se ovdje i plati vlasniku svinje štetu, pa dođi po mene kad ja završim sastanak. -Važi, gosn Dodik. Dodo ode na sastanak, završi se sastanak, a vozača nema i nema. Dolazi on nakon 4 sata, pijan ko motorka. -Stoko pijana, đes dosad, jebem ti panaiju da ti jebem? -Joj, šefe, slušaj: Ja došo tamo, nema niđe ništa na cesti, ja odem u selo, upanem u kafanu, svi gledaju u mene, a ja kažem: "Ja sam Dodikov vozač, ubio sam svinju." Joj, šefe, da vidiš kad je narod krenuo zvati piće!

CELTIC, bravo, hahahahahahahahahah, plaćam cugu

dvg3,
Zashto mrzish Dodika?
Sti krshten?

a zašto bi ga volio, a ti ga voliš jel, i da znaš da sam iz Banjaluke da ne bi pomislio da je neko iz Federacije, a ti očigledno nisi upoznat sa likom i djelom dotičnog

Da ti nije bilo Dodika, ti bi sad bio u federaciji... Banjaluka bi bila glavni grad zapadne bosne.

EDIT: je li vas u medresi nahushkavaju da pljujete lik i delo dotichnog?

i sad bi ja kao trebao kontati dal me ložiš ili si glup, znaš kako, ako hoćeš nešto poseri ovde ako nećeš nemoj srati ovde, aj vozdra

dvg3, znamo da si musliman, moderatori imaju pristup tvojoj mejl adresi.