Prijava

au kolko gotivna životinja jebote

Okači mu nešto na brkove... neke ekstenzije da se tako moderno izrazim i onda neće smjeti da prolazi kroz sitne prolaze. Stavi ga onda npr. između dvije fotelje da mu ih brkovi dodiruju i gledaj kako paniči. Moš i da mu drkaš po faci za to vrijeme i da se smiješ :+D

EDIT

ко оће да се прави духовит и спемује јебем му мајку да му јебем сто пута.

Fala takođe!

мрзи ме сад да постављам слику, али није задржо превише чупавости што је главна одлика, макар не довољно да неко ко не зна извали. једино да налети на неког експерта који притом би узо мачку, ал то јелте није баш реално. задржо је јаку конституцију, огромне жуте очи, велике шапе, помало оне длакавости испод браде и ону длакавост у ушима и мало на репу.

да се разумемо људи, није толики још нити ће бити овако чудовишно велики скоро сигурно. али ће бити већи, робуснији од, капирам, 90 посто обичних мачора.

brate, ne znam st ces da radis, ali ja ga napolje u gradu pustao ne bih. znam da ce da misle ljudi da se zajebavam, ko jebac sto troluje, ali ja bih razmislio o bohorovom savetu. smisli neku fintu da ne bude gadno i odradi to...

Mačak koji ima 2 obroka i drkanje makar u februaru gratis će ti se vratiti kući sigurno.

ok, i bohor se zajebava izgleda, al ja sam ozbiljan.

ма не постоји то дркање мачкама.

Rukavice jebote i drkaj. Zamisli da ti je ortak neki

добро, постоји пушење

moj rodjak je imao par komada mejn kuna, mislim on je to gajio za kintu, prodavao okot, dobra lova se uzme... nebitno, prve godine nije mogao da nadje odgovarajucu zenku i znam da je to odradio par puta... ne znam kako, a ni ne mislim da ga pitam. mislim, ne verujem ni da bi mi rekao...

ok, jebac, ako si moderator valjda ne treba da spemujes i jedes govna. imas navijacke teme za to

Brate popuši mu pa nek on popuši tebi. Razumiješ, ostaje među vama

Davide, znam ribu što ima tu mačku. Ako se sjetim da je pitam, javiću ti. Ona nema problema sa njom.

Thumb_1920400_10202646390234048_1802690701_nuopa 16-em-pencil 16-em-cross
ВеликиСрбин tvoja riba mije pusila gowno

Makaronac

Davide, znam ribu što ima tu mačku. Ako se sjetim da je pitam, javiću ti. Ona nema problema sa njom.

Nema problema kad drka mačoru. Posle Bohor lud

HAHAHAHAHHAAHAHHAAHHAHAAAAAAAAAa najdraža tema poslije one s govnima.