Prijava

POSTOVANI KAJZENE,
Da li vidiš, da li znaš, šta se na tvome sajtu događa?! Tri moderatora Vašega sajta su promenila svoje nikove (nadimke) koji su trenutno jako uvredljivi sa simbolima kukastog krsta (svastika) i uvredljivim nacističkim konotacijama. Nacizam kao ideologija je zabranjena već 70 (slovima: sedamdeset godina) i zaista smatram da ljudi koji su na odgovornoj funkciji ovako uglednog sajta (min 100 000 poseta dnevno) ne smeju ali zaista ne smeju da prave takve naci pralele, čak i ako je šala u pitanju, što nadam se da je slučaj, ipak je jako degutantno.
Poštovani vlasniče sajta (Kajzene) molim Vas reagujte!

VRATI BAJERNOV DRES!

Da li stvarno furate kukasti krst?

Nismo našli Kolovrat na tastaturi :(

Mislim da ste otišli daleko, u svojoj namjeri da budete ivičasti. Inače, nisam čovjek koji važi za moralistu kome bi smetalo ovo, da nije slučaj Vukajlije, koja je jedini smisao moga života trenutno, već neko vrijeme. Znam da nismo sposobni da se poistovjeti sa toliko porodica koje su nacisti pobili tokom svoje Evropske hegemonije, ali možemo da prekinemo da propagiramo šatro nacističke simbole, barem to bila i šhala.

E sad ozbiljno pitam. Da li vi stvarno mislite da je ovo ok?
Jel ste vi svesni sta su ti ljudi proziveli?!!

Агилни, окрени свастику и СВАСТИКУ да се смире браћа Јевреји. Немој да им кукасти крстови боду очи док истребљуљју Палестинце као мишеве. Имају осећања, и они су људи!!!

koje su nacisti pobili tokom svoje Evropske hegemonije

Pre rata sa nacistima treba pobediti u Prvom srpskom gramatičkom ustanku!
Ustajte ski, šči, prezreni...

Jebi evropski fašizam!

Totalno je OK. Ti si samo ljut zato što sam stavio da si Fernando Gago na VOS-u

Ja sam ti rekao da će da se ljuti.

Evo, turio sam i ovu budističku svastiku s jedne strane.

Pre rata sa nacistima treba pobediti u Prvom srpskom gramatičkom ustanku!
Ustajte ski, šči, prezreni...

Jebi evropski fašizam!

Pa jebiga kad neće da bude Švabo. Da je Švabo teo da bude, on bi bio Škodran Mustafi.

I ja smatram da ste preterali. Na jebenim vestima je udarna vest kad neki naduvani skejter nazvrlja svastiku na zgradi a vi ovde pred toliko ljudi bez imalo stida u nik stavljate

HAO TIK
SA ŠINJELA GLEDA
LJUBU KRST U SRCE

"Vukajlija.com. Da li ga posećujete? Ima mnogo jakih provala!"

Balkan Rock Forum | 13. Jun 2008.

ИМА МНОГО ЈАКИХ ИМБЕЦИЛА

Duvaces ga ti u nedelju kad bude gauchos penetrirao pacersku odbranu i kad bude okupiro bavarsku

КОЛИКО САМО ОБЈАШЊАВАТЕ ХУМОРОМ ЏДДДДДД