Prijava

Ne znam da li će biti izbrisana ova moja tema, ali ajde I ja jedno da zborim...
Što vise se krećem, čitam novine, gledam vesti I ronjam po netu, vidim koliko je ovo naše društvo skrenulo I zablajznulo...
Primer, mog ortaka je neki lik iskasapio na ulici, I taj lik sada seta slobodno, a uz to je pretukao devojku, izbo drugog dečka nožem I šta sve nije radio...
Onda imamo situaciju da za Karadjordjeviće ima para I opraštaju im se dugovi od 46 miliona dinara, a ostalima zavrću struju za hiljadu dinara, a on onoj jadnici sa onkologije kojoj država neće da daju pare za lečenje iako joj je mozak 30odsto u raku da ne pričam...
Likovi se sve vise bilduju I kljukaju steroidima, za ribe je bitno da imaš pare I kola, svi kupuju pitbulove I naglašavaju da nisu to opasne rase pasa, a znaju da su u stanju da ubiju o čemu svedoče mnogi članci o opasnim psima...
Mnogi se prsaju u grudi kako su patriote, posebno navijači, a svi oni usvajaju Zapadne vrednosti tipa, način ponašanja na stadionu, graffiti koje nije izume ni jedan Srbin, alkoholsanje iz inata I divljanje...
Rusi npr ne žvrljaju svoje gradove, a mi to radimo...Muka mi od svega što vidim I čujem...
Dakle jel problem u meni ili? I jesmo li toliko iskompleksirani I vredi li živeti u ovakvoj zemlji koja one koji je brane izda I ostavi kao bogalje?

обрисана бити ће

МУРШ ЛЕТОНЦУ! КЉУЧ НА ТЕМУ ГАДНУ!

Odlična neka zapažanja imaš. pozz

decko je u pravu. ovo nije jos jedna "xa xa" tema.

ok u pravu si
ali ipak idi na x konkurs za najglupshi poster da se malo nasmejes i razvedris uz rotfrajera

svi kupuju pitbulove I naglašavaju da nisu to opasne rase pasa, a znaju da su u stanju da ubiju o čemu svedoče mnogi članci o opasnim psima.

СВи купују кишобране и наглашавају да неће пасти киша, реко РХМЗ. А оно ипак падне.

Rusi npr ne žvrljaju svoje gradove, a mi to radimo...

РУС је то, велика нациа... путин кад каже ЊЕТ нико не жврља градове своје...

glup post sam napisao,obrisao sam...hahaha ae bezi u stvari

@ Baron Samelji
Nemoj da talasaš! Spusti loptu

(ovo ti pišem za tvoje dobro)

zasto stalno malteretirate nekoga novog ko dodje da kaze nesto...u stvari,to je do jaja

jebite novajlije

ok u pravu si
ali ipak idi na x konkurs za najglupshi poster da se malo nasmejes i razvedris uz rotfrajera

Ako umesh da prepoznash prawi humor uwek mozhesh glasati za Drogu Sekulić.
Weruj mi, ozdrawljawa raspolozhenje iz tmurnog u charobno

KAZANE UVEDI DA MORA DA SE PROĐE BOTTEST PRE OTVARANJA TEME, I BAR ZILION PLUSEVA. JEBEMU SUNCE NI ISPILIO SE NIJE KENJA DA JE DRUŠTVO OTIŠLO U KURAC. PA KAD JE DRUŠTVO BILO DOBRO? ĐESI ČUO "UVATIO SE DOBROG DRUŠTVA", PA VALJDA UVATIO SE LOŠEG DRUŠTVA. MORAŠ BITI ASOCIJALAN DA BI POBEDIO U KVISKOTECI!

Čuj otišlo, nema ni 70 godina od WW2 tad ti je bilo dobro? Ljudi su gomna, urad je skripta. To je sve što treba da znaš.

P.S. Sajmon seez getfakaut!

Do tebe je, glup si.

za ribe je bitno da imaš pare I kola

Klasichan neyebach

Pa dobro braćo jebi ga (mene), jel smo ljudi ili smo stoka?
Ne može se večno živeti u oblacima I Nebeskoj Srbiji...Daj malo da se prizemljimo I izbaciom sav elektricitet...
Realne stvari, jbg...Ovako lepo je zajebavati se, al' šta ću ja za posao npr?
Jbg vas sve bole briga jer imate partijske knjižice I njive, mene nema ker za šta da ujede...
Jbg, ako ćete da brišete brišite, al' onda da budem na skroz da sam trošio vreme...
Jbg sutra kad ovo postane Kraljevina Šiptara Cigana I Kineza, onda će neko početi da razmišlja...

Klasichan neyebach

neyeahbatch

Nemoj da serete pametno dečko piše.

kaki kurac sutra, pa to je danas...