Prijava

Да ли су пси издали идеале и вредности вучјег рода зарад краткотрајне користи коју добијају од људи?

Naravno da da.
Ne kaže se badava "Džukelo" za izdajicu i otpadnika.

zovem te, nema te, srce ti je strano telo
kakva riba tuguje, da li vidis sta mi radis dzukelo?

O, o, o djavolu sam dusu prodala
O, o, o kad sam staro vino probala

http://trimplus.nl/maltezer_geschiedenis_van_het_ras.jpg

Како ово настане од курјака коју пичку материну? Са чим се меша, са мишевима и зечевима?

Sa Jelenom Bačić-Alimpić

Ne, kerovi rade za Vučelu.

Sa Jelenom Bačić-Alimpić

И маслачком.

Zарад краткотрајне користи коју добијају од људи?

Očigledno nikad nisi imao nekog ko ti šije džemper i vodi te u park, da bi uvideo blagodeti tog izdajništva.

MAČKO

Како ово настане од курјака коју пичку материну? Са чим се меша, са мишевима и зечевима?

Вероватно узмеш чопор вукова с генетским грешкама и укршташ их довољно дуго

генетским грешкама

Ovo ne postoji kao kategroija, osim ako je letalno.

извини чкома е

vukovi nemaju ideale i vreednosti, kao ni bilo koja druga životinja. zašto klasično trolujete?

Prije nego su postali psi vukovi su imali otvorenu sesiju nezavisnih intelktualaca i diskutovali su o tome da li će imati beneficije od toga što će posatati... mislim stvarno, nemoj da si degen.

Da li je čovek izdo majmuna

Да ли је човек шамаро мајмуна, то је право питање... Мислите о томе!112

Posle ovog posta turite me na transfer blama komotno. Ali meni su vukovi bili izborno pitanje na faksu. Radi se o tome, da su vukovi i kerovi oduvek na suprotnim stranama, jer vukovi simbolišu noć i mračne slie ( sva ona sranja sa likanima ili vukodlacima ). Pravo pitanje bi bilo, da li su pekinezeri izdali kerove, jer jebeš kera, ako je ispod kolena. I drugo pitanje, da li su čivave izdale pacove?

Psi su homosapiensi a vukovi su neandertalci, to je tako nekako.

Psi su rekli DOSTA i prešli na viši civilizacijski nivo i postali čovjekov najbolji prijatelj, vukovi su ostali zvijeri.

To nekako ko demokrate i radikali. Imaš među kerovima one radikalne, što nisu baš u miru sa čoekom pa se organizuju u niži stepen svijesti i prave čopor i žive na ulici od odpadaka i samo laju.

Oni pametniji, demokratski psi, su se privukli guzonjama i jedu Pedigre sa mrkvom i zečetinom i imaju čistu vodu svakog momenta. I ližu gazdi ruku al boli ih kurac.

Imaš one krajnje radikalne što žive u šumi i pustinji (ili Gornjoj Maoči il sjeverno od Bagdada, isti kurac, svejedno), vježbaju svaki dan i love divljač (čitaj ljude). To su vukovi. Daklem stoka obična.