Prijava

Kopao sam neke svoje defke po groblju, i naletim na jednu koja mi se više učinila da je poziv na diskusiju...
Kleda, dobro mi došli.

Šta su po vama nepoželjne teme za raspravu među srbljem?

Po meni, neki od njih su:
-Majčica Rusija
-SPC
-Vojska
-Šta sa Kosovom
-Zoran Đinđić
-Milan Mladenović i EKV
-Draža Mihajlović
U izvesnoj meri, mada ne kao ranije i:
-Sloba
-Najveći sin svih naroda i narodnosti

Za bolje percipiranje ove teme, preporučujem da se prvo odsluša ova pesma: https://www.youtube.com/watch?v=nZ5PQppudHc

СПЦ

довољно је погледати на нету колико се вређају на помен екуменизма у главном стубу србства и покојног патријарха као одговорног за то

значи заклали би те, толико се не увреде ни кад ђовака прозиваш

Nemam pojma, nikada nisam išao po rajetinskim grupama na Fejsu, ali mi se čini da prozivanje Đovaka ni nije neki tabu.

Позиваш нас на читање властитих дефиниција замотано у овај шљаштећи целофан од теме?

SPC definitivno, ako ne sam SPC onda vera uopšte.

ма де није, свака критика тог педера се води као бласфемија у овој земљи

Тако брате а не ко бохор цавулја да суптилно кукумаћхе. Ео ти плус на тему и гласам за предлог бр. 2 СПЦ

Crkva i politika.Razgovore na ovu temu zaobilaziti u sirokom krugu.

patrijarhalizam
maline

геј парада
партизан звезда
чија је ракија боља - свако има неку своју арому, не треба да се вређамо

Nacije. To je čest tabu. Ne smeš da kažeš da si Crnogorac ili Bošnjak, jer će ti reći da ti nacija ne postoji (i ja imam običaj to da radim, naročito sa Crnogorcima).

Kad kažeš da si Hrvat, opsuju ti sve čega se sete i čega se ne sete. Isto i za Bugare! Gledam kako se kolju na youtube-u, na neke sasvim nepovezane pesme, kako li je tek na onim nacionalističkim, strah me i da gledam, rek'o bi čovek, stvarno će se isklati!

Pozdrav za sve u studiju i za Vas Olja, glasam za predlog broj 2, SPC, a dodao bih i prozivanje Vukovih reformi od strane mladih, ćelavih skinsa.

СПЦ - црква је светиња, у светињу се не удара
Политика - то се само будале свађају

Онда постоје и табу теме међ специјалистима (или се не помињу или се причају у неком мрачном кутку где се не слуша):
Археолози - Ко је чији ујка власник фантомског института на Филозофском, ко коме саботира окопавања
Рудари - намештени тендери за испумпавања и копања рударских басена, зашто влас оће да прода ЕПС
Праници - ко је кога јебо на факсу

Abortusi
Seks
Kontracepcija
Polne bolesti

Najveći taboo u Srbiji je razbijanje istih.
Poželiš li da raskineš sa tom tradicijom izuči svoj zanat dobro i prigrli nedaće.
Ljudi kojić keba su svuda oko nas.