Prijava

Film Crni bombarder. Niste vi to gledali, mladi ste. Uglavnom posle neke emisije na radiju, gde gledaoci imaju pravo da pozovu i opletu po predsedniku počinju nemiri. Ništa se na kraju nije promenilo, sem što je Crni zaglavio malo na robiju.
To i odličan tekst na Tarzaniji, Zašto se Srbi ne bune. Pročitajte ga.

A volimo da pljujemo, da se kurčimo kako smo protiv, u kafani, u društvu, u gradskom prevozu pa to ne bi i ovde.

Znači smete da serete protiv, poželjno je da okačite neku umotvorinu nekog od cenjene gospode i onda opljujete po njemu. Demokratski, mojne da se svede na psovanje najbliže a i one malo šire familije.

Пу за бирократију.
Узгред срећан ти рођендан и да се уозбиљиш, знаш

a hvala Riha, hoću. evo koliko od sutra.

pu premijeru, jebo te zakon o radu, ti ćeš meni da pričaš da otvaram firmu, ti bez dana staža, prodavač magle? ti što si tri meseca bio slobin ministar i uzeo stan od 120 kvadrata?

Javio je spijun, i zeli da ovde iznesemo nasa misljenja, pa ce poslije da nas apse. E nes kolega.
https://www.youtube.com/watch?v=yBuVtphOvXg

Ua Tomo ideš na dip parple a meni puštaš narodnjake na pinku

nirvana 1. septembra na uscu
vucko platio

Alo Vučiću bitango, praviš Beograd na vodi
http://s4.postimg.org/o8c98fta5/Kerefest.jpg
A šta je sa Mataruškom banjom?

пљујете политичаре у сваком кутку интернета, ај реците у фацу то одборнику у општини или шалтеруши обичној кад сте толико нервозни

докурчили сте свима, не знам да ли ми више иду на курац ти лопови из фотеља или ови што их не престају да кукају на њих

шалтеруши обичној кад сте толико нервозни

Nemoj tako, napušavamo granjku svaki dan

Koji je tvoj problem?
Sereš na netu što neko nekog napušava na netu.

To je zato što su vlasti naučile znanje kako da neutrališu proteste, mada su ga i pre imale. O Slobi da ne pričamo, ajd jbg. Nego evo samo na najskorijem primeru koji sam video: organizuju se Obrenovčani da protestuju za sve i svašta, traže smenu rukovodstva opštine, traže odštetu, ispitivanje odgovornosti za ono što se desilo, kažnjavanje odgovornih. Tu mora mala grupa ljudi da se skupi kao jezgro, da bi oko sebe okupila masu. I šta, svaka moguća stranka ubaci svoje kukavičje jaje, niko u grupi ne može da veruje jedan drugom... Kad sam bio pre neki dan pred Vladom, pobiše se umalo međusobno: priznaj čiji si, priznaj za koga radiš, znam ja tebe još od ranije... Službe rade posao. Mogu zamisliti kako je to kad su neki veći protesti: bar deset posto ljudi radi za stranke, policiju, DB, kriminalce, strane službe, ispod žita nevladine organizacije... Ja trenutno ne znam način, osim tog polivanja benzinom i samospaljivanja, a i to bi proturili u medijima kao delo poremećene osobe. A o medijima posebno... Za vreme Slobe postojalo nekoliko medija, svi su lagali, a sad ima, nakupilo se toliko đubreta, govana, septička jama, da informaciju koja vredi i kojoj ćeš moći da veruješ moraš da vadiš u ronilačkom zaštitnom RHB odelu sa maskom za disanje. Nije jednostavno pobuniti se.

Pu, 'ebo mu ja mamu, politicarsku

Ja trenutno ne znam način, osim tog polivanja benzinom i samospaljivanja, a i to bi proturili u medijima kao delo poremećene osobe.

Američka religiozna konzervativna desnica je to magistrirala i doktorirala, svaki teroristički napad radikalnih hrišćana, konzervativaca, zaluđenika za oružje, raznoraznih teoretičara zavera, KKK i ostalih, bacača bombi na klinike za abortus u medijima prikažu kao izgred usamljenog ludaka ili grupice manijaka. Zaplašili su cele SAD strahom od međunarodnog terorizma i tako kontrolišu društvo, iako su od 90-ih do danas, 56% terorističkih napada na teritoriji SAD izveli domaći teroristi, većinom belci desničari konzervativni hrišćani. Jebiga, kad iza tebe stoji Fox News, CNN i ostali, teško da može nešto da ne bude po tvom u medijima.

Cak, predvidjam tvoj kolaps.

Ja sam do pre dva sata hteo da pljujem, ali sada neću jerbo mi je stiglo rešenje za porez (konačno za 2013. i akontaciono za 2014.) i odlično sam prošao. Nema smisla da pljujem državu kad me je danas obradovala. Moram da sačekam par dana, da zaboravim na ovo lepo od danas pa ću da pljujem.

Meni su jebali kevu s tim rešenjem. I ja njima, pu!