Prijava

NA NEOMAŠĆEN KOLAC IH TREBA! SVE!!!

I pitanje - koji je na kraju epilog onih političkih mahinacija u Šapcu, za vreme poplava?

Koštunica je sve zasr'o. Jebem li mu mamu onu neobaveštenu.

Nisam znao da političke mahinacije imaju kulminaciju, same sebi su svrsishodne.
Ne znam, više mi je mučno da ih pljujem. Na kraju se svede na to da je političar zanimanje koje nemoralno pretvara u legitimno. A to je greška samih nas jer taj nemora dopuštamo.

Javio, istuci ih Biblijom po glavi. :)
Stiglo nam rešenje o porezu, povećanje za stan u centeru grada 300%, pa majku mu jebem jeste da je centar pa nema gde, ali Niš nije Menhetn pa da su u centru penthausi brokera sa Vol Strita i zajebane firme, nego palanka od 200 i kusur iljada duša sa vojnim zgradama građenim 50-ih i 60-ih kao potencijalna uporišta za urbanu borbu u samom cenetru. Ionako je sva buržoazija na bulevaru. Pu govna!
Daće bog pa će krenuti Šćiptari da kupuju nekretnine severno do Vranja, kad je mog Đovak možemo i mi da prodamo.

Hahaha zivis u nisu brate...bedak jbg.

Ćuti...al kad mi dosadi uvek mogu da zapalim za Svrljig.

http://www.kurir-info.rs/vesti/politika/vucic-za-kurir-nismo-ni-mala-rusija-ni-mala-amerika-mi-smo-srbija-clanak-1480911

otpustiće 500 tudjih da zaposli 500 svojih...a bajatovića ni mrtav, zajebat je bajatović, jebe pa ne vadi...

i još jedno super jebeno obećanje 'u narednih 7 godina neće biti otpušteno 350 iljada radnika' . to nam on kaže.

a ja mu kažem pai gde sedaš. pu stoko.

Jericho
Je li, Mujo, je li gore neznanje ili nezainteresovanost? - Ne znam i ne interesuje me.

Iz koje rupe si ti izmileo da delis "proaktivne" savete, a ne umes ni negacije da odvojis?

То је само тест за проверу интелигенције људи - паметни ће видети савет, будале ће видети негације. Код нашег глупљег дела народа, важно је зајебавати, подјебавати, ујебавати - све, само да се нешто не уради и не обави. Код нашег паметнијег дела народа, важно је наћи решење, а не стално ударати контре и бити проблем. Овако се проверава ко којој групи људи припада - делу проблема или делу решења.

Ти си онај лик који пита вођу протеста радника у Нишу - а где је печат? Сад, замисли када једна особа твоје интелигенције седне за шалтер и крене да малтретира људе, јер је тако у прилици. Имаш проблеме са негацијама? Наравно, негације те једино и интересују, будући да свако полази од својих афинитета.

Докле год су људи такви, мораће да се сагну не само пред шалтером, већ и пред сваким службеником, будући да им је то ниво.

Kad nekome fali elementarna pismenost, kao u tvom slucaju, u startu sam sebe kompromituje, tacnije razotkriva fundamentalne praznine u znanju, pa ce pametan i iskusan citalac samo povrsno preleteti kroz ostatak teksta.
Ovu projekciju iz posta ne bih komentarisao, kao sto rekoh, nepismen i neobrazovan sagovornik nije mi inspiracija ni za citanje, a kamoli za ulazak u dublju raspravu. Aquila non capit muscas.

Објаснио сам да је то замка за сомове и занимљиво је што си се упецао на исту. То би схватио да си паметан и образован човек, јер у даљем тексту све негације су написане исправно. Ако немам основно знање, како је то онда могуће?

Ма, да је пројекција, лако би било...

Са мном не можеш да уђеш у дубљу расправу, јер немаш ни интелигенције ни знања за тако нешто. Опусти се, пљуј и прави се паметан, то ти је крањи домет.

ПС. Елементарна писменост је не служити се "ошишаном" латиницом, јер је то свакако неписмено и одраз необразовања.

Evo šta je jedan naš pesnik pisao pre stotinak godina

O klasje moje ispod golih brda,
Moj crni hljebe, krvlju poštrapani,
Ko mi te štedi, ko li mi te brani
Od gladnih tica, moja muko tvrda?

Skoro će žetva... Jedro zrnje zrije...
U suncu trepti moje rodno selo.
No mutni oblak pritiska mi čelo,
I u dno duše grom pada i bije.

Sjutra, kad oštri zablistaju srpi
I snop do snopa kao zlato pane,
Snova će teći krv iz moje rane -
I snova pati, seljače, i trpi...

Svu muku tvoju, napor crnog roba,
Poješće silni pri gozbi i piru...
A tebi samo, kô psu u sindžiru...
Baciće mrve... O, sram i grdoba!...

I niko neće čuti jad ni vapaj -
Niti će ganuti bol pjanu gospodu...
Seljače, goljo, ti si prah na podu,
Tegli i vuci, i u jarmu skapaj!

O klasje moje ispod golih brda,
Moj crni hljebe, krvlju poštrapani,
Ko mi te štedi, ko li mi te brani
Od gladnih tica, moja muko tvrda?!

I još jedan...

Ja znam jedan dolap. Crn, glomazan, truo,
stoji kao spomen iz prastarih dana.
Njegovu sam škripu kao dete čuo.
Stara gruba sprava davno mi je znana.

Jedan mali vranac okreće ga tromo,
malaksao davno od teškoga truda.
Vuče bedno kljuse, sipljivo i romo,
bič ga bije, ular steže, žulji ruda.

Vranče, ti si bio pun snage i volje,
i dolap si stari okretao živo.
Tešila te nada da će biti bolje;
mlad i snažan, ti si slatke snove sniv'o.

Al' je prešlo vreme preko tvoje glave,
iznemoglo telo, malaksale moći;
poznao si život i nevolje prave,
i julijske žege i studene noći.

O, kako te žalim! - gle, suze me guše, -
oličena sudbo svih života redom,
tebe, braću ljude, i sve žive duše,
jednake pred opštom neminovnom bedom.

Podne. Ti bi vode. Ko će ti je dati?
Tu kraj tvojih nogu žuboreći teče.
Ali bič fijukne... Napred, nemoj stati,
dok ne padne najzad spasonosno veče.

Podne. Ti si gladan. Ti bi trave hteo;
svuda oko tebe buja trava gusta,
i mirise njene ćuv donosi vreo.
Ali bič fijukne. Zbogom, nado pusta!

Ti si, kao i ja, od mladosti rane
osetio opštu sudbu što nas gazi,
i gladan i žedan provodio dane
sve u istom krugu, sve na istoj stazi.

Ti si, kao i ja, na julijskoj žezi,
dok žubori voda kraj tebe u viru,
sanjao o sreći, nagradi, i nezi,
sanjao o dobrom, zasluženom miru.

O, ko zmija ljuta košuljicu svoju,
ostaviti bedu, nesreću i zlobu,
i udarce biča stečene u znoju,
i svemoćnu podlost i opštu gnusobu!

Pusti snovi! Napred, vranče, nemoj stati,
ne miriši travu, ne osećaj vir;
nagradu za trude nebo će ti dati:
mračnu, dobru raku, i večiti mir!

Izgleda, za sto godina truda, zalaganja, prolivanja krvi pojedinaca da bi bilo bolje konstruktivni napori tih pojedinaca ne pomažu, Srbija je i dalje Srbija Domanovića i Nušića, šta ćeš... Ko je čitao Vođu, Dangu, Stradiju, ili Narodnog poslanika i Sumnjivo lice, zna o čemu je reč. Ali evo, da ne bude da kukam, JEBEM LI IM MAJKU (ne Domanoviću i Nušiću...)
Doduše, možda ovaj novi zakon o radu uvede malo reda u eksploataciju tegleće marve :/

И шта ћемо урадити поводом тога?

Pa ne znam, možda upucivati predloge državnim institucijama kako da funkcionišu efikasnije, vodeći računa o interesima građana...

Granjka opet isijava komplekse.

Са мном не можеш да уђеш у дубљу расправу, јер немаш ни интелигенције ни знања за тако нешто. Опусти се, пљуј и прави се паметан, то ти је крањи домет.

Ovo kao da je Karleuša napisala.

Са мном не можеш да уђеш у дубљу расправу, јер немаш ни интелигенције ни знања за тако нешто. Опусти се, пљуј и прави се паметан, то ти је крањи домет.

ПС. Елементарна писменост је не служити се "ошишаном" латиницом, јер је то свакако неписмено и одраз необразовања.

Ti me granjka podsecas na onog lika u slagalici, sto osvojio -5 poena, Slavoljuba, ili kako bese...
Kao nacitan, pametan na papiru, al nista nisi razumeo, i kad treba da se upotrebi, ono kurac.

Da nisi ti taj lik, ozbiljno?

Pretece me cara... Mozda si i karleusa.

Са мном не можеш да уђеш у дубљу расправу, јер немаш ни интелигенције ни знања за тако нешто. Опусти се, пљуј и прави се паметан, то ти је крањи домет.
http://www.alo.rs/resources/img/26-10-2012/intext_big/101632-slavoljubmain.jpg
ПС. Елементарна писменост је не служити се "ошишаном" латиницом, јер је то свакако неписмено и одраз необразовања.

Са мном не можеш да уђеш у дубљу расправу, јер немаш ни интелигенције ни знања за тако нешто. Опусти се, пљуј и прави се паметан, то ти је крањи домет.
http://vipstarsevents.eu/wp-content/uploads/2013/09/JELENA1.jpg