Prijava

Која духовитост... У земљи где су глупи људи најгласнији, сваки нормалан човек има комплексе. Покушам да објасним просту ствар, али залуд - уместо да неко искористи прилику да промени нешто, глупи користе исту само да истакну своју глупост. Хајде, зајебавајте ме, хахаха, баш сте духовити, хохохох, много сте кул. -.- Леп поздрав од Карлеуше.

NI zajebanciju ne umeš da prihvatiš, a hoćeš da širiš znanja na široko

paljba

Čovek koji misli da se ovakvo stanje i vlast može srediti dopisima građana i nekim sranjima je u najmanju ruku zaluđen.

jedina razlika je sto radio u crnom bombarderu prati pola nacije,a ovaj forum prati 17 ljudi fazon i to svi oni koji i pishu na njemu lolo

ollanik, ič ne planiram da dižem revoluciju, osima ako..ali sam naveo izvore, kao i što je red kad čovek radi disertaciju, doktorsku..

http://www.istinomer.rs/akter/aleksandar-vucic

pročitajte, možete i margine sa ove stranice, svašta nešto ima...

mamu im jebem ja, onu cenzorsku, za zakon o informisanju 120 kvadrata u crvenkapi..

У земљи где су глупи људи најгласнији, сваки нормалан човек има комплексе. Покушам да објасним просту ствар, али залуд - уместо да неко искористи прилику да промени нешто, глупи користе исту само да истакну своју глупост. Хајде, зајебавајте ме, хахаха

http://static.media1.rs/images/media1_news/goga_sekulic.jpg

Odavno nisam smesniji gif video :)
Al pogledaj ovom volu facu, i ja bi ga pljunuo da kenja ovako.

Ja ne kapiram zašto je nekome čudan novi zakon o radu i novo zaduživanje kod MMF...
Činjenica je da je privreda u ovoj zemlji jedna velika nula jer za funkcionisanje privrede moraju stvoriti uslovi što nije moguće iz razloga što ja, ti, vi, mi, oni nećemo da radimo ceo dan za pišljivih 500din, privreda ne može da funkcioniše u zemlji gde jedino traktorima možeš nesmetano da se voziš po putevima, gde je infrastruktura na nivou 2 godine pre velikog rata, gde te sitna jajara i fukara koja se dohvatila funkcije neće pustiti da započneš neki posao sve dok ne pozapošljavaš njegovu rodbinu i dok njemu ne platiš večere i jagnjad i novog četvorotočkaša...
Može meni da sere neko o tome kako je pošten na državnim jaslama al za mene je i dalje boranije i govno jer je došao na to mesto preko veze pa makar posedovao punu kantu od jupola kojekakvih diplomi.
Stvara se takva klima je najisplativije da se spališ u visokoj peću u željezari jer jedino tako ne mogu da dođu do tvog identiteta pa da mogu da naplate tvojoj familije kojekakve troškove i takse.
Još kad mi napišu ti "liberali" kako bih trebao da počistim ispred svoga mesta življenja i kako treba da učinim sve što je u mojoj moći da pomognem državi a to što najgori šljam prima platu za takve poslove i smeje mi se u facu to ne sme da me muči. More maaarš!
Plaćaš porez, skidaju ti sa plate (ako je imaš) kojekakve doprinose i uplate za fondove koji će ti zatrebati ako dajbože doživiš osamdesetu a ako te zaboli zub onda to nije zdravstvena tegoba neko kvar na autu ili nešto gde ne važe zakoni medicine, plaćaš pdv na sve što kupiš, plaćaš pdv i porez na ekstra dobit ako nešto prodaš, plaćaj porez na poslovanje, plaćaš takse na bilo koju uslugu koja ti zatreba od državnih organa, jbt plaćaš takse i troškove izrade dokumenata koja ti u suštini ni ne trebaju nego samo služe da bi država imala bolju statistiku... Znači plaćaš njima to što su se oni umilostili da ti naplate. Divota!
Ako ne platiš onda ti dižu kamate, ideš na robiju, odgovaraš za najmanji pogrešan korak a druga strana to ne mora. Druga strana te jebe da doneseš kojekakve dokaze jer im je prevelik trud da pogledaju u jebenu bazu podataka i uzmu to sami pa te onda jebu sa onim donošenjem papira na kojima piše ono što oni već znaju. Jebu te kako stignu i još im pride plaćaš održavanje baze podataka. Gorivo niko ne spominje.
Za njih ne postoji zakon, ustav je njihovo oružje i oruđe za uzimanje novca i bole ih kurac hoće li najebati. Niko od političara još nije zaglavio robije jer smišljaju takve zakone po kojima oni budu nedodirljivi.
Ratno profiterstvo od devedesetih nije ispitano. Privatizacije nisu ispitane. Poreklo novca od kog su kupljena državna prezudeća nije ispitano. Namešteni tenderi nisu ispitani, ni oni od pre više godina a još manje oni od ove ili prošle godine. Jedan prozor na državnoj građevini i dalje košta 500 000din, farbanje kapije veličine 6x2 i dalje košta 300 000din i nikome ništa nije sumnjivo. Sumnjivo je samo moje što nisam dao 500din da gledam žiku seljaka, tihog i prleta.
Ne mora ništa da se menja u ovoj zemlji. Samo neka se iskopa davno zakopana odgovornost i neka je neko snosi na svojim leđima kao što i zaslužuje.
Ne može nijedno preduzeće da funkcioniše u ovakvim nenormalnim uslovima pa zato moraju da crpe i ono malo što je ostalo što mogu da bi nahranili svoju rodbinu koja je na državnim jaslama. Jbt, gledam kod sebe u opštinskoj zgradi, u prostoriji gde je ranije bio jedan radni sto sada je 5 i to se jedva secikese provlače da bi izašli napolje. Klime rade nonstop a da bi došao do zgrade, trebaju ti gusenice umesto točkova.

Da ispoštujem temu.

HAPSIO SI MIŠKOVIĆA SEME TI JEBEM PICOUSTO JER ŠEĆERNI NE UME DA TRPI KONKURENCIJU.
SAD KAD SAMO JEDAN ČOVEK DRŽI CELU DRŽAVU U ŠAKAMA SAD ĆUTIŠ PIZDETINO USRANA! PROKLET BIO I TI I TVOJA LOPOVSKA GARNITURA.
OD VRHA PA SVE DO OPŠTINSKE ČISTAČICE

Па ја сам хтео да напишем још нешто, али више нема потребе.

Da ne spominjem istorijski momenat kada su uveli pravilo kod prijave nezaposlenih na evidenciju nezaposlenih da ako omašiš za jedan dan javljanje - odmah te skidaju sa evidencije. Kasnije ta ista revnosna i tačna nacionalna službe izađe u medije i pohvali se kako je opala nezaposlenost.
Traži neki podsticaj od države, dobićeš rešenje za 6 meseci a lovu za 12.
Niko penal ne šutira na državnu mrežu al su zato mene šutali sa evidencije jer sam omašio za jedan dan i to šes meseci.

Niko ne pita odakle ti lova za prevoz i gorivo ako nemaš posao.
Znaš kako je lepo ići 15km iz jedne selendre u drugu da bi se javio na "BIRO" i oni ti lupili pečat sa prigodnom rečenicom "nema trenutno nikakve potražnje za radnicima" ili "bolje traži nešto "ovako" da radiš" (alaudirajući na sivu ekonomiju). Pogotovu kada ti to kaže mudrojeb koji je poreklom iz druge opštine koji dobija putne troškove i platu da bi igrao jebeni pasijans na fejzbuku za vreme radnog vremena dok lupa pečate meštanima tog i okolnih sela jer izgleda ne postoji dovoljno vredan kadar iz te opštine da bi mogao da popuni to mesto (ili je samo njegova veza jača od tvoje).
JEBEM VAS U USTA DA VAS JEBEM DRŽAVNI SLUŽBENICI. SVI KOLIKO VAS IMA!

Koštunica je Bog za vas.

Нешо, јел ти сада лакше?
Народ је своју снагу показао када су биле поплаве. Видело се колико обични људи могу да ураде, само ако се удруже и уколико имају јасан циљ. Ако је народ био способан да се уједини да помогне сам себи када је у питању физички рад, зашто не може да се уједини када је у питању интелектуални рад?

Најдебилнији потез НЗС је био промена времена за пријаву на биро. Али, од грађана нико није изашао на протест. Сви знају чему служи НЗС и сви се мире са тим. Нико не предузима конкретне мере. Вика, бука и дрека не решавају ништа.

Сад је господар Вучић коначно испунио обећање - укинуће претплату за ТВ. Уместо ње, увешће таксу. И опет нема протеста.

Оно што забрињава јесте накупљање толиких фрустрација код народа. Када му буде пукао филм, опет ћемо имати репризу комунистичког терора и фашистичке праксе - насиље ће се усмерити ка свакоме ко мисли и прича другачије. И опет ће међу бесне грађане да дође неки Воја, Вук, Ђики, Тадија и остала жгадија и опет ће се окренути пун круг и ствари доћи на исто место.

kaže vd ministar Vujović poskupeće struja ali treba ove led sijalice da ubacite i da sa naučite da štedite...on je baš ovih dana ugradio te led sijalice i one troše 7 puta manje..jesu 10 puta skuplje i treba vam jedno 500 evra da ih ugradite, trafoi pičke materine ali ušteda, ej bre.

inače vd Vujović ima tri stana, trosoban, dvosoban, pola jednosobnog od 57 kvadrata, kuću od 300, x5 2012 godište i mercedes c320. i nešto malo štednje u bankama, raznim.

jel ti to od plate bre pička ti materina i štedljivih sijalica?

Народ је своју снагу показао када су биле поплаве. Видело се колико обични људи могу да ураде, само ако се удруже и уколико имају јасан циљ. Ако је народ био способан да се уједини да помогне сам себи када је у питању физички рад, зашто не може да се уједини када је у питању интелектуални рад?

Zato što ga sjebavaju vampiri krvopije iz stranaka, nevladinih organizacija, stranih službi i domaćih tajnih službi sistematski opstruirajući i minirajući potencijalni organizovan otpor putem ubacivanja svojih kukavičjih jaja. Jednostavna je to strategija, video sam je X puta. Ostatak naroda, koji nije direktno pogođen, pa i nema neki mnogo veliki povod da se buni, drže u imbecilnosti putem medija, npr. pričama o slozi i snazi naroda. Sve savršeno planirano. A o snazi naroda za vreme poplava možda si čitao negde ili gledao video-klipove. Gledao sam ja to lično, na licu mesta, ali i krajnju pokvarenost, oportunizam i gadost ljudi. Zato ne širi propagandu o narodnoj snazi. Nije istina. Ljudi su uvek ovakvi i onakvi, u poplavama i u normalnoj situaciji.