Prijava

ШТА ЈЕ БРЕ ОБВО КОЈ КУРАЦ, ПА МАМУ ТИ ЈЕБЕМ ПИЧКОУСТУ, ПА КАО УХАПСИО МИШКОВИЋА А САМО СИ СКЛОНИО КОКУРЕНЦИЈУ ДА ОВА БАГРА ЗГРНЕ ЈОШ ПАРА..ПА ЈОШ ИХ ДОВОДИШ НА ЧЕЛО ЖЕЛЕЗНИЦА И ПУТЕВА СРБИЈЕ! ПА ШТА ЈЕ БРЕ ОВО ВИШЕ АЛООО!

a šta koa nisi skapirao da koletu sklanja konkurenciju? Istom tom koletu koji je veliki ljubitelj sns-a a nekada je bio jedan od osnivača ds-a

Тајкуни су увек ту и биће, улажу у странке да би им се вратило. АЛИ БРАТЕ ПИЧКОУСТИ ИХ СТАВЉА НА ЧЕЛО ЖЕЛЕЗНИЦА И ПУТЕВА СРБИЈЕ, ПА ТО ЈЕ ПИШАЊЕ У ОЧИ ОВОМ СЛЕПОМ НАРОДУ!

Vraćaju se ministri-koordinatori još malo jbt

I sada se on lepo posrao na konkurs, na "demokratiju" i otvoreno proglasio celu naciju retardima jer je očigledno da ovakva odluka ukazuje na to da u Srbiji ne postoji niko sposoban da vodi državno preduzeće.

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2014&mm=07&dd=31&nav_id=883326

Svršim ti u facu Alek, i tebi i Beku i Koletu i Canetu i Montgomeriju i Tomi i Bebi i Milu i Crnom Arapinu i Malom i Goranu Vesiću...

Dobar komentar od retkih. Pošto vidim da je bot mode: HIGH (gledajući po minusima i komentarima).

Mozda i Legiju da angazuju za ministra policije, a Šarica za ministra za ekonomske odnose sa inostranstvom sa akcentom na zemlje juzne Amerike

a evo ih ti što smanjuju plate i penzije. Kako to da sebi ne smanje plate?
http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2010&mm=10&dd=15&nav_id=465419

http://www.blic.rs/Strip/1968/Marko-Somborac

Ajmo svi

JEBO VAS BEEKOOO
OOOOOOO
JEBO VAS BEKO

Pazite ovaj dress code
http://www.b92.net/news/pics/2014/08/03/90631002353de3fb3572a6273356117_v4_big.jpg

Pa ne moze spontano bas svaki ministar da krene na izlet u kosulji, i nijednom da se ne otme sako i kravata, samo glavna pedercina kao najozbiljniji ima sako. Pazite o cemu goveda vode racuna, o elementarnim stvarima za gradjane im puca kurac, a marketingu posvecuju punu paznju.
Pa majci ti ga steram u dupe, kad te budu palili molotovljevim koktelima, mislices na dress code i marketing, majmuncino psihopatska!

To je i suština ove vlade. Marketing i samo marketing!
Treba servirati obilatu porciju govana zatupljenim građanima da bi im usadili u mozak da oni ne mogu da vladaju nikako i da su nesposobni a pride marketing služi kao paravan da se ne diže priča o lopovluku.
DAJ UGOVOR SA FIJATOM! HAPSI I OSUDI NEKOGA KO JE ZASLUŽIO

brate, slušao ga sat i po, ne verujem mu ni reč, al opasno laže...opasno...

da se nešto ovaj rodio u rusiji, putin bi mu bio adjutant.

Nr znam čemu služe ovi specijalni intervjui. Muka mi je.

pa tome da se glup narod raduje, da ne pravi probleme, da se ne buni što će beko da dobije železnicu, što niko nije reagovao kako treba pre poplava, laže pa otkida, samo malo, na sekund isključiš mozak i poveruješ u sve...a zamisli ovi što 30, 40, 50 godina nisu uključivali mozak, evo je moja žena već viče pametan je, nego mu ne daju, nema podršku, eh da ovi nisu sve pokrali on bi čudo napravio...

biće nam bolje, ako ne pocrkamo od gladi...

slušam danas da hoće da smanje penzije, pa mi pade na pamet da možda ne bi bilo loše da neko predloži premijeru da uvede lapot...

Javio, koliko naplaćuješ ovo pljuvanje, moje iskustvo sa politikom je da ne radim ništa za džabe. Aj pošalji u pvt koliko plaćaju tebe i ostale koji dominiraju na ovoj temi i mogu li se ja priključiti u pljuvanju vrlog nam premijera. Inače svaka čast na potezu da se Beku dadnu željeznice.

Ako poubija onda će cela država da završi u bankrotu! Sada ide na jednog penzionera, 4 nezaposlena koje izdržava.

Najjači mi je mali hitler kada u tim njegovim nameštenim intervjuima krene da napada novinara i počne da mu govori šta je njegov posao a šta nije. Da pokaže kako je on mudo. Neiživljeno govno.
Sigurno je bio ćopav, klempav i ćorav u detinjstvu. Verovatno i mnogo bolešljiv.
Ovo definicija u velikoj meri opisuje malog hitlera. Nelord

mrljo, prodaješ ti još nešto po kući? a?

ja hvala na pitanju ne, al vidim da bi za odgovarajuću lovu uradio i nešto što se kosi sa tvojim izvornim mišljenjem...

ne plaća niko ništa za pljuvanje, ali ako prodaješ nešto po kući i za u kuću piši na pvt, ponuda, godište, cena, dal je mnogo gaženo ili garažirano, pa ćemo da se dogovaramo