Prijava

Meni igraju sutra Krauč, Šoukros i Vilson, nije gotovo kolo, polako :)
EDIT aha na h2h to svaka čas

Jebiga kad imamo najviše stručnjaka po glavistanovnika, opaaaa stouk počeo da se isplaćuje

Није да ми играчи које сам изабрао не доносе бодове, алиод почетка сезоне редовно остављам на клупи играче који до јаја одиграју то коло и само тако фејлујем у избору капитена.

Zašto ne mogu divlju kartu da iskoristim? Trebalo bi da su me već transferi koštali poena jer sam prošlo kolo sva 3 transfera napravio, to je valjda -8 poena.
EDIT: Ipak mogu pardon.

Asam iscepo laborante ko svinja masan papir
EDIT: Sve sam vas iscepo, trenutno prvi u kolu.. LABUDJANI SE VRACAJU NA STAZE USPEHA!

Nisi više prvi u kolu, prvi smo. Meni ovo prvo kršteno kolo da sam odigrao, ne bih ni ovo, da nisam iskoristio divlju.

A Stevane, veruješ da mi je RvP bio kapiten od početka, do prošlog kola, kad je bila De Geju (0 poena to kolo, protiv lestera), a ovo stavim Di Marii, koji donese 2 puta 2 poena. Da odigram i crno i crveno, upala bi nula.

Meni ovo prvo kršteno kolo da sam odigrao, ne bih ni ovo, da nisam iskoristio divlju.

I meni.
Napokon napadaci ispostovali, uboden kapiten, odbrana uhvatila neki klin sit a kod veznjaka Silva odigrao za dvojicu.

Pa igra sto godina, u dušu ga zna. Stvarno svaka mu čast, gledam sad, nagrada za prvog 25k funti...baš baš lepo.

Neeeegooo, mene me interesuje, kako se obračunava bonus? Na osnovu ćega?

Uloguj se na profil, ako ga imas.

Klikni na Help -> Rules -> Scoring, i skroluj do Bonus points, i iscitaj.

Ovako je najlakse da te uputim, jer dosta faktora utice na bonus.

Nemam profil, nego ako me pitaju u "ko zna zna", u Slagalici, da budem pripremljen... :)
Zezam se, fala!

Stvarno gomila stvari.

LOL, ko kad je Venger zbog dodatka u ugovoru nemam pojma kog igrača, na foru ako odigra više od pola sata po meču da plate matičnom još nešto para, i on uvodio igrača u 65. minutu... :)

Meni ovo kolo manje više, nekih 47 poena, ono nije lošte, al uvek može bolje. Nego, do kad će biti Kurtoa sjeban? Hoće igrati sledeću?

EDIT: Kad sam već kod Kurtoe, ...
http://www.sportske.net/text_images/201410/kurtoa-375-20141005115224.jpg

STAVIO SINOĆ TADIĆU KAPITENSKU TRAKU

Колико је поена донео Тадија нисам гледао