Prijava

Ne igram(o) Šomi. Davide, šta konkretno? Divlja ili šta? Odeš na transfer, izbaciš koga hoćeš, ubaciš koga hoćeš, potvrdiš, i eto. Fri transfer ti ne skida poene, inače svaki transfer ti skida po 4 poena. Ako udariš 12 izmena, i piše ti -48, ti uzmeš divlju, i zameniš sve šta hoćeš, a da ti ne skine ništa.

Da, divlje imaš dve u toku sezone. Jednu kad napraviš tim, drugu dobijaš tamo oko januara.

Meni se ne sviđa taj LŠ, nije do fantazija nego do takmičenja, kao neka seoska liga mi je to po grupama, eto Luiz Adriano dao šezdezpet golova u 2 utakmice, to je čista sreća, a dok dođe nokaut faza pobegnu ti neki za mnogo bodova

Kako mrzim ove pauze, ne vrati mi se pola igraca da je zdravo iz reprezentacija

Vraćam se opet na čelo :)
Meni su Di Marija, Fabregas i Hazard bili 75% šanse da igraju, ali sam ih ostavio, uvek se to dešava jbg

Jedno od gorih kola u istoriji, ceo tim povredjen :(

ŽIVOTEEEEEE ZAB SAM DA JE VANREDNO KOLOOOO!

Ja sve nade polagao u runija i kapitena mu dao, sreca pa sam stigao da promenim sve pre pocetka meca, NE DAM PRVO MESTO

I ja mogu to da okačim...s naglaskom na onaj deo "ispalaaaa"... :)
Di Maria mi je u postavi između ostalog, povređen, etc...

Jebao vas Aguero sve od reda.

U formi je, držim ga još nekoliko kola i onda čekam ko će da se pokaže:)

Nije to forma, to je jednostavno Aguero, i prosle sezone je isto ovako igrao, samo ga sasece povreda svake 2-3 nedelje, jednostavno nezaustavljiv, nema boljeg.

Jao jebeni Aguero, ove nedelje iskoristi divlju kartu, i imaću najmanje bodova od početka

ma katastrofa ovo kolo, ali ne brini svi ozbiljniji imaju za kapitena aguera, a ostali tipa hazard costa fabregas sancez nisu nista posebno uradili, ovo kolo dobijaju oni koji su naboli defanzivce

Ubo sam Čembersa -2 :)

Vec sad pise da je 75% sanse da ce igrati, nista strasno.

Ma piše što moraju nešto da stave, ligamenti kolena, može mesecima da bude van, nadam se samo da romu propusta ali 95% bar mesec dana

Зашто радим овакве ствари, нисам ушо у игру недељама... и све као ајде и заборавим. Пола тима ми не игра.

ЕДИТ: ЛОЛО Марко, ти си био 1. последњи пут када сам проверавао, сад си испод мене.

Bio sam prošle sezone, sada su se desile nepredviđene okolnosti i povrede pa sam morao da odsustvujem sa terena. :D