Prijava

ma jok , samo moraš da budeš punoletan i da imaš profil na instagramu

Ne znam ko je plave zgrade, al mozda zivimo u istom naselju, i bice jeban u nedelju za titulu u H2H!

povredi se pantili odjednom i onda sam morao -4, izbacim azara koji je igrao i imao asistenciju, dimarija se povredi u 25. , ovome ne igra sterling kambijaso postaje ronaldinjo daje golove, i taman tih -4 me jebe

svakako dosadna sezona opustio sam se na kraju jer je preveliko samaranje bilo, najveci sam poznavalac jednostavno jbg

svakako dosadna sezona opustio sam se na kraju jer je preveliko samaranje bilo, najveci sam poznavalac jednostavno jbg

lol brale, zato ja odigram zadnjih 10 kola i ispišam se po svima

zamolio bih da se zabeleži tamo negde da je benisijo prvi koji je objedinio h2h i ligu

molim lepo

zajebavam se ja svaka cast, bilo je u jednom momentu preko 100 razlike i to si stigao, postovanje nema sta, ali opet stojim da me je jebalo sto sila posle povrede aguera, ispao sam iz top4k i samo padao :(

a h2h nisam stigao da udjem u ligu jbg ko zna sta bi bilo

pred prethodno kolo sam mislio da je gotovo, pošto sam imao tipa 10+ kolo pre toga, ali i već odađene transfere zbog arsenalovog duplog kola (imao sam trojicu iz arsenala i dvojicu iz sanderlenda), ali sam tu ispušio. danas me realno ukenjalo sa ovim kabijasom

Браво, Бени, ово је мелем на рану, јер си поново показао да су навијача Ливерпула највећи познаваоци фудбала на овом форуму. Јесте да су у клубу незналице, али вам бар овде објашњавамо ко су стручњаци! Ја, као једини такмичар који је освојио премијерлигашки класик и ЕП фантази, упућујем ти најискреније честитке за историјски успех.

лоло

ко је узео хед-ту-хед?

trebalo bi da je gazimundo

Честитке и Газију.

Видимо се следеће сезоне, време је да се вратим на стазе старе славе!

Ja kad bih uspeo do januara da budem u prvih 10 glat bih osvojio,al posto proigram tek nakon zimskog wild carda, tesko je ocekivati nesto vise u klasiku.

Trebalo bi da sam uzeo ovaj H2H, mrzi me sad da gledam sta ce biti sa njegovim auto izmenama, posto ce ih biti.

ZOVITE ME U ŠESTU SEZONU...OVO MI DELUJE KAO INTERESANTNO... KASNIJE ĆU DA PROUČIM...
TAKO DA ČUVAJTE SE IDUĆE SEZONE,GLEDAĆETE NOVE ŠAMPIONE :D

Плаве Зграде једноставно немају среће, увек су ту у врху али никад на самом врху. Знам да сам са њим водио борбу у 2. сезони целе лиге.

Честитам Бенију који је овом титулом у класику постао први који у својим трибинама има Х2Х и класик, а уједно је постао и најтрофејнији са чак два пехара!!1
А по свему судећи честитке и Газимуду који се уписао у хол оф фејм премијерлигашког фантасија.

L@ki

Плаве Зграде једноставно немају среће, увек су ту у врху али никад на самом врху. Знам да сам са њим водио борбу у 2. сезони целе лиге.

Ако се не варам, Електролавер је на ЕП фантазију био други са само бодом мање и онда је у премијерлигашкој хед-ту-хед лиги био изједначен у финалу са Бенисијом док нису били додељени бонус поени који су Бенију донели победу. Он и Обожавалац Фанова заслужују да их у следећој сезони погледају фантази богови.

Cestitke benisijo, za sada objasnjavas fantazi.
Cestitke Gazi na osvojenoj h2h.

Stevane, ponekad mi stvarno deluje da me neko jebucka odozgo. :) Najgore izdanje otkad igram PL fantazi.

Igramo se i sl. sezone

Hvala, dragi prijatelji.

Čudna sezona, dosta njih koji su bili u vrhu prethodnih godina (capoon, stiven, laki, electrolover, paraplegičari...) su ove podbacili; ja sam osvojio klasik iako sam zaostajao i više od 100 poena tipa 10 kola pre kraja; na kraju je 6 ekipa prebacilo 2000 poena, prošle je to uradilo preko 20, čini mi se. Sve u svemu, to je to, vidimo se avgusta.

Плаве Зграде једноставно немају среће, увек су ту у врху али никад на самом врху. Знам да сам са њим водио борбу у 2. сезони целе лиге.

Он и Обожавалац Фанова заслужују да их у следећој сезони погледају фантази богови.

Ма страшна срања :). Мада сам ове сезоне сасвим добро испратио, можда нисам тим наместио у 2, 3 кола. Него кад год сам се у овој сезони двоумио између два играча коме да ставим капитена овај кога нисам изабрао освоји много више поена. Само таква срања да ми се ређе дешавају и биће до јаја.

Честитке освајачима трофеја :)

S malo zakasnjenja ali cestitam i ja pobednicima XD

Igra li se i ove sezone? Ja sam napravio tim, bio sam konstantno među prva dva mesta do 28. kola dok nisam postao neaktivan. Čestitam prošlogodišnjem pobedniku, iskreno ne znam ni ko je, isključio sam se, ove sezone se nadam da ću istrajati do kraja. Srećno svima