Prijava

ja sam jagodići kuridže

60 поена, није лош почетак, али ми остала на клупи двојица са по 9 бодова.

Опет сви имамо врло сличне тимове, то ме смара. Морат ћу што прије узет дивљу карту

Па мораш јебига ако одступиш од општег консензуса највероватније почињеш да заостајеш, мада опет, онај који победи сигурно нема саставе као осталих 80% играча. Wиц је у тој некој константности и капитену по мени.

Evo, up'o i ja. Jamaica Thunders mi je ekipa.

Wиц је у тој некој константности и капитену по мени.

Нормално. Као прошле године Суарез..

Лаки шаљи код.

da se upišem, sa malim zakašnjenjem:

username: Sub Focus
ekipa: ŠUJO POTKA

Je l' dobar skor 54 poena i još 3 igrača treba da mi igraju? Prvi put igram.

Добар. А видим овог кола сви убацивали Честера у тим а он им сјајно вратио лоло. А Диер се испалтио, дао го опет маму му јебем.

iskorištena divlja karta koliko mi je tim bio los

Uh kako sam se izvukao sa izmenama, bleji mi na klupi 14 poena koje će mi uračunati jer dvojica iz prve nisu igrala.

Larry Underwood
Uh kako sam se izvukao sa izmenama, bleji mi na klupi 14 poena koje će mi uračunati jer dvojica iz prve nisu igrala.

Ček, može i tako da se dobiju poeni? Meni Košćelni nije igrao jel dobijam nešto od izmena?

Dobijas ako ti nisu ni minut igrali ti u prvoj postavi. Tako sam bar ja skontao.

Znači profitiraću 1 poen jer mi je Jagelka odbrana umesto ovog pacijenta iz Arsenala. ALOE 1 POEN! lolo

Чек па не играте од јуче, шта вас тачно буни? Уместо играча који није играо аутоматски улази неко из резерви, наравно уколико је он забележио наступ, ако није онда добијаш 0 поена, ништа компликовано.

Ja igram prvi put. Al sad mi je jasno.

I ja igram prvi put. A i nisam rekao dame buni nista... :)

Joj ljubi te majka pametnog

Kacam zlatan... :)