Prijava

Jebote Džeko dobio neku posekotinu običnu na kolenu na prošloj utakmici, i odmah mu stavili da je povredjen. Neće valjda da presedi na klupi, stavio sam mu traku, verujem da će napuniti Stoku ako bude igrao.

Joveta sa Agerom igra sledeću opuštencija

Ako se ne oporavi Negredo smoreni.

Je l' zna neko zašto Košćelni nije igr'o prošlu i jel će igrati sad protiv Lestera?

6 bodova od Barnlijevog defanzivca mi sedi na klupi kao treca zamena...

I meni šest od Šokrosa, mada ima nade da uđe. 29 poena danas, nije loše, još pet igrača treba da odigra.

Asam sabio ovo kolo. 61 poen jos tri igraca sutra...

Ja pedeset i ramzara

Други пут у ова три кола остављам Нејсмита на клупи, а он у сваком по један гол. Јесам коњ. На клупи ми и Клајн са асистенцијом.

јел важно ако ми нпр. матић стоји на крилу а силва у средини? јел то треба да се цимам да мењам ил не?

43, не баш добро коло, али ајде.

51 onako al moglo i bolje, da me Košćelni ne jebe već drugu tekmu. Posledica toga - greje klupu na sledećoj. Transfer: Boni out, Nejsmit doš'o. Zadovoljan sam kako guram za sad s obzirom da sam prvo kolo preskočio i da igram prvi put.

Boni prodao, mora vani

Boni će sad dati gol, paz šta sam ti rek'o.

Ja ga stavim za kapitena 2 kola za redom on ne moze da sastavi mi 180 minuta a ne da da gol..majmuncina. Ako sad ne da gol leti napolje tako mi divlje karte

Uu kurac u stvari, igraju protiv Čelsija lol.

Ne moze ovim bogaljima da metne ni jedan i sad kad Celziju da 2 komada ima da obrisem fantazi akaunt