Prijava

Dobar dan kladioničari, kockari i iskusni pogađači i poznavaoci fudbalske igre. Dobro došli u drugu po redu sezonu Vukajlija Premijer Liga Predictora. Možda jeste malo rano s otvaranjem teme, al videh da je za Fantazy otvorena pa rek'o da otvorimo i ovu.

Ovako, za ljude koji ne znaju i koji nisu igrali prvu sezonu i Svecko prvenstvo, fora je sledeća:

POTREBNO JE POGODITI TAČAN REZULTAT DATOG MEČA ILI BAR ŠTO BLIŽE TAČNOM.

JEDNOM SEJVOVAN REZULTAT NE MOŽE DA SE MENJA

Pošto je zadovoljio standarde velikog broja Vukajlijaša, sa sajta Supersport gaming, selimo se na sajt na kojem smo igrali svecko to jest ovaj sajt:

Tu se možete registrovati (ako već niste kad smo igrali svecko) i za pristup našoj ligi idete ovako:
Ovaj link http://www.superbru.com/epl/dashboard.php
i onda ukucate Vukajlija Premier Prediktor #2 i ukucate (ako vam traži) sledeći kod

KO HOĆE KOD NEK TRAŽI ŠALJEM U PVT

Što se tiče bodovanja, lepo je Gruja objasnio ovde, a ako nekom nije jasno neka me pita objasniću.

Liga počinje 16.08.2014. tako da bi bilo lepo da se registrujete i postavite rezultate do tada. Ovde nema dve lige ko u Fantaziju tako da se ne možete nadati duploj kruni jebiga.

Titulu branim Ja, Usain Bolt a kako nam je bilo prošle sezone možete videti ovde:
1 sezona - http://vukajlija.com/forum/teme/54619?strana=1

Srećno pikanje i neka mi najbolji ako ga ima ukrade titulu!
EDIT: Zamolio bih vas samo još i da igrate redovnije nego prošle sezone, nemo' opet na kraju da nas ostane 7-8 koji samo igraju.

Bićete jebani ove sezone!!! lolo

Ispravi samo da liga pocinje u avgustu a ne septembru :)

Aj stvarno da bude masovnije ove sezone. Sajt je dobar, pregledan, brz i nema razloga da svi ne klikcu do kraja.

Napisi tamo jos jedared da se REZULTATI NE MOGU MENJATI vec da jednom postavljeno ostaje trajno zabelezeno.

LABUDJANI CE VAS JEBATI SNAZNO! PROSLE SEZONE SU SE MALO OPUSTILI ALI VI ZNATE DA LABUDJANI POBEDJUJU I KAD GUBE I KAD IGRAJU NERESENO!

Ispravljeno za datum i ubacio sam da ne mož' da se menja. AJMO JOŠ PRIJAVA BRE! LABUĐANI ĆE JEBATI JAKO ODMA IZA LIVERPULĐANA!

Samo kad bi nas redovno igralo bar 10-20 ljudi. Ono kad nas je igralo 5,6,7 je smorcina.
Nema drazi.

Igram i ja, biće nas bar 10, samo su pizde pa odustanu kad zaborave. Ja sam prošle sezone tri puta preskočio kolo pa sam završio.

Ajmo četvorica nas je za sad u ligi! PRIJAVE!

Evo da se i ja pridružim

Ja sam Fantastično Očajan čini mi se

Sfj si kolko se sećam sa Sveckog prediktora.

Ne traži kodoa, treba da nas apruvuješ.

Apruvov'o sam sve do sada. Za sad Manćester vodi po broju igrača sa 2, Svonsi, Arsenal i Liverpul po jednog imaju.

Kako ćemo ga isprediktovati, snažnije no ikad!

evo cekam da me izapruvuje, da Sfj je ime, a Fantasticno Ocajan su oni podaci koji unosis

Šeko, nije mi još stiglo, bićeš apruvovan il uskoro il večeras.
EDIT: Šeko izgleda da nisi ušao kod nas u ligu nego neku tamo, ne izlzi mi ništa.

Ovo odugovlačenje sa moji apruvovanjem je samo varka kako bi se suzbila moja moc karanja na svim soker vezanim igrama. ALI JEBACE VAS SHEKAA JAKO NA PREDIKTOROO

Zajebo si nešto, ne dolazi mi. Poslao sam ti pozivnicu.

Ne znam da li je isto kao za Svecko, ali na ovom prediktoru ne možeš da menjaš rezultat jednom kad sabmituješ. Čisto da znate.

Metno sam to u prvi post Lari.