Prijava

Falilo bi dvoje za Manćester Grujo al kako god dobili bi tu tekmu mi "OSTATAK LIGE"
EDIT: 11:10 PRIMIO BIH TRI KROZ NOGE I DVA KROZ RUKE :)

Stvarno dosta Mančesteraca lololo

Odigro MAC 1 go razlike protiv Liverpula

Газмене спреми се добро.

Ljudi, oćemo da prediktujemo Ligu Šampinjona kad bude? Vidim da ima na Superbru.

Ja oću za ostale ne znam, teško da će hteti jer i ovako ne ispoštuju ni jedno takmičeknje kad igramo a kamoli 2-3 da igramo.
EDIT: Oooo pa ovo pitao moj protivnik u ovom kolu MateVSMate.... SIJALICE BIĆEŠ JEBAN! :)

šta bre
pa ja i švabe igram i sve jače lige
čekam bajern 3:1
opaaaaaaaaa

Igram ja Premijer, taj njihov "kao" Fantazy, normalan Fantazy, Zimbabve, Forumulu1, Bundes i Primeru i igraću Ligu Šampiona.

Ma aj pravi sobu za LŠ kad bude, pa ko dođe dođe. A što se jebanja tiče, biću ja jeban čmarom oko kurca :D

Neću da spemujem sa otvaranjem tema o prediktoru dosta je po jedna godišnje. Poslaću pozivnice nekima pa ko oće nek dođe.

Obavezno me ubaci u LŠ.

Uđoh na temu da pitam jel neko zainteresovan za LŠ kad ono vi se već dogovarate, pošalji i meni Bolte, LŠ igram obavezno, a Primeru i Bundes i ova ostala sranja jok.

Nemojte srati i sa LS jedva cemo i jednu ligu privesti krqju, a kamoli 2.
Al ako se igra igram i ja.

11 nas je odigralo 2:0 na Labuđane. AUJEBOTEKOJAPREPISIVKA!

MaReEeEeEeE'
Газмене спреми се добро.

Pazi kome pretish, mozhda na kurac naletish!!!@#$!@$!

salji invite za LS, sta me kosta da jednom nedeljno kliknem 10 puta na rez koji mislim da ce da bidne.

A sto se LABUDJANA tice, zna se od koga ste prepisali. A lepo sam vam rekao i prosle sezone a i ove da LABUDJANI NE GUBE NIKAD, samo je pitanje da li su resili da uzmu 3,1 ili 0 bodova u odredjenoj utakmici!

zna se od koga ste prepisali

Reče Gazmen koji odigro 2-1 :)

11 nas je odigralo 2:0 na Labuđane. AUJEBOTEKOJAPREPISIVKA!

Ja ne mogu da vidim šta ste vi odigrali dok i sam ne odigram, jel tako i kod vas il jok?

ocu i ja LS prediktor

Tako je i kod nas Zeuse. Elektro i ostali poslaću vam kad odrede grupe za LŠ.