Prijava

Danas samo Totenhem da ne sjebe i biće fino kolo. Očekujem Everton i Čelzi rutinski da dođu, kao i Vila sutra.

Meni Sancez uvalio kurac onim golom, a prvu tekmu preskocih, opet zamalo da zaboravim. Pri vrhu sam, ciljam od sledeceg kola 4. mesto!

ESAM REKO ZA MRTVI TOTENHEM! Uteraše nam kurčinu svima osim Srksu. Lik ubo tačan. Brao.

За Болта пичку који потцењује најјачи клуб у Премијер лиги!
http://talksport.com/sites/default/files/styles/large/public/field/image/201410/van_perie_.jpg?itok=1VfFLIec

За Болта пичку који потцењује најјачи клуб у Премијер лиги!

који потцењује најјачи клуб у Премијер лиги!

најјачи клуб у Премијер лиги!

најјачи клуб

Da je najjači pobedio bi 2-3 razlike, a ne izvuk'o bod u zadnjem napadu na tekmi.

Nikad jača borba za kapu u ovom kolu, poslednja utakmica odlučuje sve.

Ako bude 0-0 kapu dobijam ja, ako bude bilo koji drugi remi dobija elektro, ako ne bude remi dobija skrk. OPAAA, kalkulišemo ko da je mundijal.

Ja izbijam na vrh Mejt vs Mejta zajedno sa Larijem i Lukacom. Zeus pada zbog poraza nad Ziom (Maretom). ODIGRO SAM NA JUNAJTED PROTIV ŠITIJA OSEĆAM DA ĆE DOBITI!

Такое Болте види се велики напредак код тебе!

Gazmene zamisli ubodeš svih 6 ikseva koje si odigr'o! lolo

Siti je u padu forme, slabost Junajteda je odbrana, mislim da će im Aguero presuditi.

Jebem ti Njukasl usrani, pa kako???

Ufff... za malo da pogodim 5 tačni rezultata
šteta za ovo kolo

Četvrti sam u oba prediktoroa. Nije loše, ali pokušaću da obezbedim direktno učešće u LŠ do kraja.

Danas Đavoli da ne prime gol i da munu 2 i jedini ću dimam tačan! Posle toga Sparsi da umuvaju jedan i da se sačuvaju do kraja i u ponedeljak Milence da donese pobedu za Kurac Palac i da OJEBEM PREDIKTORA JAKO!

Sutra Čempjons sokolovi! Vidim samo Žajk, Lari i ja odigrasmo pa da podsetim.

Ne beri brigu Huseine, najbolja je inspiracija veče pred meč.

Jebo prediktora, al nekome se više posrećilo sa MPovima xD

Ko je prvi, tj. ko je Rand?