Prijava

Legenda kaže da će onaj koji je ojebe Čempijonsa u 4 rundi i osvoji žutu kapu i čiji nik na vukajliji ima dve reči, osvojiti i titulu u Premijer Ligi..... U JEBOTE PA TO SAM JA! :)

Slabo danas, 50% 3 od 6, Soton tačan, samo 4.5 poena, valjda će biti bolje sutra.

Класичан ојеб.

Zahvaljujem gospodinu iznad što je ojebo i doneo mi prvo mesto u Mate vs Mate.

Преко везе лололо

Dobro me podseti, idem da pikujem.

Inače, iz runde u rundu sve sam vam bliži. Ovim tempom titula je moja, čisto da se ne nadate džaba.

Jao pa to je sutra momcovi! Cenim da ćete biti jebani, prvenstveno gosn koji je postovao iznad mene, u MateVsMate, a posle njega i svi ostali. Cenim 2 ili 3 mesta bolji plasman posle ovog kola.

Samo polako, još smo svi u igri za titule.

4 od 6. Tačni Siti i Everton, Čelzi i Njuka mi trebali po gol još. Mrtvi Sanderlend da je dao i tu bi imao tačan. Barnli iznenađenje. Čekam Manču još. Nije loše.

Tačan i na Manču. Preljepo!

Која лаж тамо пише резултат 0:2 лол...

Da bre. SUPERBRU MAFIOSI ISPRAVLJAJTE ONO!
EDIT: Posl'o sam im poruku i odma' ispravili. USRALI SE VUKAJLIJAŠA!

Očaj kolo, posle 11 kola prepustio lidersku poziciju, nijedan tačan. Biće bolje valjda.

nijedan tačan

4 TAČNA i 3 tekme mi falio po gol. Sutra na Sotonu očekujem i peti. :)

Nema veze za Soton, klasičan OJEB! Žuta kapica lagano, koju cenim da ću odbraniti i u LŠ danas i sutra.

Mene usro Totem, imo 1-1 tuuu...

Ali ok sam proso..

Nema veze za Soton, klasičan OJEB! Žuta kapica lagano

Болте пичко једна, 1 утакмицу више сам погодио од тебe, а ти се још хвалиш боте, треба да те је срамота што си узо моју жуту капу.