Prijava

Ah, izvini, nisam čitao jer znam već.

Jebemtvrdojakosnažno.

Poslo sam zahtev za ligu. Bicete jebani. Posebno Bolt, koji mi je prosle sezone uzeo titulu ispred nosa. pozz

Oćemo da igramo Švabe i Špance?

Al realno okle znaš kako će da igra hetafe protiv raje valjekana kad to niko ne prati. Mislim meni je to loša ideja, jer u pl znaš otprilike kako svaki tim igra

Uh, ko će sve to pohvatati :D
Meni to nije gušt jer ih slabo gledam, pogotvo Špance.

Ja ne pratim ni PL nešto mnogo ali dobro, svejedno ćete biti jebani od strane mene u prediktovanju!!!1 lolo

A za sledecu sezonu imam predlog. Da lepo odemo da igramo tipa africku ligu prediktor. Niko nista ne zna, pa tu ko pobedi da ga proglasimo NAJBOLJIM PREDIKTOROROROROM U GALAKSIJI A A ? NE A?

Razmišljao sam ja da metnem i Špance i Švabove i Ligu Šampiona al mnogo je i teško da bi neko ispratio sve to kako valja tako da sam odustao od toga. Gazmene ima na sajtu Južnoafrička i Zimbabveanska liga tako da možemo sledeće sezone to lolo. Šomi apruvovan si.

Ja odigr'o prvi. Ko ga jebe iako ima još 20 dana.

9 NAS JE! Ušli su Alana i Rand koji su igrali svecko prediktor. Fejz i Mare će verovatno danas ili sutra da uđu, a nekima sam još poslao pozivnice pa čekam odgovor. AJMO JOŠ LJUDI!

Ulazim i ja. A ko su alana i rand? to su neki duplaci!!!

Neam pojma al Gruja mi je potvrdio da su sa sajta. RASNI JEBI PREDIKTORA!

Pa ta 2 konja su me izjebala na SP. Ali nema veze uvalicu ja njima kurcinu!!!

12 nas je idemo BAR JOŠ 8 KOMADA!
Edit: Mare decxko što prepisuješ 5 od 10 su nam iste????

Jesi me apruvovao

Jesam. Sve sam apruvovo za sad.

http://i.imgur.com/ZqlsjCB.png
DE JE ALANNA?

Edit: Drugačije se potpisuju jebogaćaća. Ne znam kako.