Prijava

Ма то су дуплаци.

Edit: Mare decxko što prepisuješ 5 od 10 su nam iste????

Јел сам ја споменут овде?

Mislim da jesi ako si ti tamo u ligi zio! Ako nisi, izvinjavam se, onda sam te pomešao sa nekim.

лоло ти мене зајебаваш лома а?
БОЛТЕ БИЋЕШ ЈЕБАН КУРЧЕЊЕ НИЈЕ ДОПУШТЕНО!
едит: Како можеш да ми видиш резултате?

Mogu da se vide na ovom sajtu. NISU OVO MAFIOSI KO SUPERSPORT!

БОЛТЕ БИЋЕШ ЈЕБАН

To ste obećavali i prošle godine pa uzalud beše!

Немој сад да се враћаш у прошлост. Прошла је сезона је била спрдња, где сам 5 минута пре текме стављо резултате. Ово је нешто ново и биће вероватно више играча па ће бити и озбиљније.

Bice vise kuraca. Svi ce se smoriti do Nevembra.

Прошле сезоне било ок зезање, штета што ћемо ове сезоне имати расног, који ће сморити као и на свим другим темама на којима је учествовао.

Za tvoju inf ja sam prosle godine ucestvovao i bio sam bolji od tebe. Poduvaj mi masni kurac.

Jebote šomara kako nisi provali rasnijev rank prošle sezone a chovek bio boljee od tebe LOOOL

Pentriranje u rch

Зелен лукац, немој да буде ко прошле године па да одустанеш после првог кола.

Nemo' da sereš, dosta sam ja igrao prije no što sam odustao.
Al odustao sam... NEĆE BITI TAKO OVE GODINE, PRC!

Neće! LUKAC I JA ĆEMO JEBATI PREDIKTORA KAO LIVERPUL TE VAŠE MANĆESTERE I ĐAVOLEEEEE!

ja sam rasan

Za tvoju inf ja sam prosle godine ucestvovao i bio sam bolji od tebe. Poduvaj mi masni kurac.

Hehehe, jao koliko preljeva duhovitost iz tebe. Otkrij nam tajnu Jovo Radovanoviću sajta, jel to od ispijanja sopstvene sperme ili od jedenja govana sa Mardžine glave ?

Karo sam te prosle godine pa ti sada krivo. Bolece te guza i na kraju ove sezone.

Rasni u teoriji je moguće da si ga karo, al' da si bio ispred njega nisi, jer sam samo ja bio ispred Šomija.