Prijava

eve vi ga što ću vam dam pesmu.

ako iko zna ko su ovi ondak je to moj rodjak
pitacu ga

Ja sam pitala svog frenda, strog ex yu rockera, pa ni on ne zna....i još jednog koji je hodajuća glazbena enciklopedija.......eno ga šuti.... :(

пјесма не постоји јбт

Kaze da nema pojma. A inace je veliki zaludjenik u ta sranja. Ma jebo ovu pjesmu, glupa je.

Videh temu i pojurio sam da nađem na par strana. Isto pitao neke Ex-Yu rok ljubitelje ozbiljne, ali nemaju pojma. Naravno pretražio sam i po netu ali ništa. Postavi pitanje ispod tog klipa na Ju tjubu, ako neko nije, nisam čitao komentare.

колко цимања око оваквог срања од песме… да ваља курцу била би на јутјубу и имала би 18М прегледа

нпр. ша и миа кидају, доказ да је квалитет уско повезан са популарношћу

Džoni, svi komentari na klipu su oko te pjesme. Ladno su se urnisali ljudi, ali niko živ ne zna. A oni likovi iz BalkanRock-a još ništa ne odgovaraju

Izgleda da, što jednom napisa Bulgakov,

To je strašno delovanje, masovna hipnoza

Litar sperme to je prava doza

http://i493.photobucket.com/albums/rr294/Povijest/20070327020740petar_janjatovic_ex_yu_rock_enciklopedija_plakat_zpsd08d1e0e.jpg
Imam kući ovo, tu nema čega nema...Lik je iskopao i bendove koji su postojali po mjesec dana i imaju 2 pjesme. Ako tu nema, nema nigdje. Jedini problem je što me boli kurac da se zajebavam oko toga. Napisao sam post samo da se pohvalim da imam enciklopediju.

To mi i treba :D
saću nađem na netu akobogda izdanje i čitam :D

I ja je upravo skidam i na čitanje se bacam

nađe li šta. ja pročitah dva puta onu kvazi-enciklopediju i nisam našao