Prijava

Stvarno kakva šiptarija, da ne mogu da odstoje 20 sekundi i ispoštuju "haku". Zato će i da izduvaju, zato su ih i jebali ukrajinci danas. Dobro, ne zato što ne umeju da ispoštuju protivnika, nego zato što su bili očajni, al' ko im jebe mater, dabogda poduvali karu odma' u osmini.

стварно баш говнарски, још ај да не знају да је овим то традиција, да не разумеју па протумаче као неко курчење баш њима.

daleko od toga da gotivim turke, ali ne mislim da su ovde napravili ne znam kakav greh

ide mi na kurac ova njihova haka, razumem da je tradicija i ne smeta mi da je izvode al šta sad protivnici moraju da stoje nasuprot i glume prestravljenost njihovim kretenskim kricima iz džungle, aj pali kući pa mami skači po dnevnom boravku

Skoro sam čuo da hakom ne žele da prestrave protivnika, već da tako odaju poštovanje. Čini mi se baš onomad kad su naši igrali s njima pripremne utakmice. A i ja sam do tad mislio da je reč o zastrašivanju. Pa ako oni hoće da te ispoštuju, jebemumater, odstoj tih 20 sekundi.
Ispoštovaćemo ih pesmom cuneta gojkovića ako se slučajno provuku pa igraju s nama za treće mesto, lolo

Šta ima neko da ispoštuje ili ne ispoštuje neke tamo međede što drmaju tabanima po parketu? Šta sad, naši dovedu harmonikaša i raspale užičko pred utakmicu i to neko treba da gleda? De ba

e moguće, nisam se detaljno raspitivao :D

samo ide mi na kurac kad onako skaču pred ljudima i gledaju sa onim nadrkanim ubistvenim facama, šta sad treba da se upišaju na parket, spuste gaće? hoću da kažem da mi nije simpatično, a oni nek skaču ako im se skače jebo ga ti

http://bit.ly/1A29mKM
Ameri se posrali danas, nisu znali šta ih je snašlo, al' opet ispoštovali i ostali na parketu i tapšali na kraju sve vako čine tapš tapš
Za razliku od cigana turskih, svi odreda od ašika do preldžića. Sem hidajeta. On je car, al' ne igra.

Не знам, али мени је баш готивна ствар та хака, јединствена је појава у свету професионалног спорта и што каже Цоа, не видим разлог да не остојиш тих 20 секунди.

haka bogovska stvar, moćni su

Samo oni koji ne znaju šta predstavlja, haku ne poštuju. Gotivna stvar.

Meni jedna stvar zapala za oko dok sam gledao Amere, a to se npr. u NBA ne vidi: svaki jebeni Amer ima ruke do kolena. Na stranu što su brzi i skočni, ali onakva krakatost je nevera. Npr. i Bjelica je longi baš, ali trči kao retard i kad god zakuca pomislim da će se ispresavijati u doskoku. A Ibaka kod Španaca je zverina. Kad ga vidiš na terenu pored nekog fizičkog mediokriteta, dobiješ utisak da nije sa ove planete.

sta se igra na ovom sveckom, jel to saha il sta?

ВеликиСрбин
sta se igra na ovom sveckom, jel to saha il sta

НА ФОРУМУ, НА ФОРУМУ, НА НА
НА ФОРУМУ, НА ФОРУМУ,

ЉУТОГ ТРОЛОВАЊА

А замисли сутра добијемо, и Бразилци прекалкулишу (ипак су донекле потомци калкулантских иберијских латина) да им је паметније да изгубе задњу од Египта и буду четврти да би у четвртини избегли Шпанију. МИНД БЛОЊН

ЈЕЛ ВИДИШ ШТА СИ УРАДИО ЋАЋИ?! направио си параноика од мене

Мада генерално се не слажем да није свеједно на кога се иде у осмини, Грци су опака екипа. А и неће довека да нас сере против Усташа, имају те црнце и то.

А замисли сутра добијемо, и Бразилци прекалкулишу (ипак су донекле потомци калкулантских иберијских латина) да им је паметније да изгубе задњу од Египта и буду четврти да би у четвртини избегли Шпанију. МИНД БЛОЊН

ЈЕЛ ВИДИШ ШТА СИ УРАДИО ЋАЋИ?! направио си параноика од мене

a zamisli Španci puste nas u zadnjoj jer su procijenili da smo mi lakši rival od Brazila? a? a? a?

Ako Špance sa ovakvom ekipom, i ovakvim odnosom snaga na terenu sa svim ekipama sem amerima, ne bude sramota da kalkulišu, onda neka, neka idu na nas u eventualnom četvrtfinalu, jeb'o im pas mater cigansku, jebaće ih neko jednom za to cigansko kalkulisanje. U trenutku kad su od svakog jači za 20+ razlike, da idu na kalkulacije, pa jebi ga baš.
A mislim da to neće raditi, ipak se igra kod njih, izviždali bi ih cigani iz publike pa bi ih pamtili po lošem. Jednostavno, previše bi bilo ciganski, čak i za Špance, da nameštaju kući kad su za klasu ispred svakog do finala. Tako da bi mi mogli nešto da kalkulišemo, lolo

Шта та хака, који им то курац? Ај нек неко изкобјашњава ил' нек да неки линак.

маорски ратнички плес који су практиковали пре битке да заплаше непријатеља, после спортисти преузели, прво рагбисти па остали

маори су иначе староседеоци новог зеланда