Prijava

полудио сам идем да спавам.

Ja večeras psujem majku onom čuponji američkom a jedna osoba uleće "pobogu, opusti se, zašto tako psuješ nemoj mi se nervirati." Ta osoba je medicinar i baš tako priča. Jao.

Dzoni, samo seres, sta bio bi egal da je mogao da sacuva kajrija koji busi odbrane u nba, plus sto odakle god da je sutao nema sansi da bi omasio. I nije sramota primiti 129 poena od repke za koplje bolje od svih, pogotovu sa ovakvom reprezentacijom tako da ne seri. Pozz

najgori su oni što, kad mi jebemo
NE PRATIM, JEBEŠ SPORT, ŠTA TI IMAŠ OD TOGA, HLEBA I IGARA, KO SMO TO MI...
a kad nas neko naguzi
HAHAHA KAKO NAS JEBU, NISMO NI ZA KURAC, ŠTO SE LOŽIMO KAD SMO ČEMER...

A šta je sa ovima kao što sam ja koji ne prate i boli ih kurac ali podrže svoju reprezentaciju uvek i na svakom mestu? Bez obzira pobeda ili poraz?

Jedino fudbaleri mogu da mi naduvaju jaja, svi đuture, ni jedan jedini za kurac nije. Priznajem samo amaterski i ženski fudbal.

Ми овде у насељу од 5000 људи имамо три коша, а они на толко људи имају једну халу и 10 терена. Кад погледаш улагања у то, могу да нам пуше курчине.

хаха, видим на та три коша се бију чији је ред да пика баскет

курчину смо земља кошарке, дај боже да будемо као пре петнес година, али бојим се да је ово брутално карање синоћ вратило нацију у реалност и да ће им и даље основна забава бити дркање уз ђовакове мечеве и интернет

јуче изађем да пикам баскета, рачунам биће људи сад су наложени има само да пуца
курац, на два коша никога а поред терена три солитера и ко зна колико још мањих зграда, нико да сиђе, не могу ђеца да одвоје дупе од лола и доте

звучим ко маторац сад јеботе, ал јебига таква је ситуација

у европи као земљу кошарке још имате само литванију, тамо има пун курац самоубистава због неуспеха репке, људи су баш загрижени, а овде код нас почиње да се прати првенство тек кад сконташ да је сто пријатеља на фејсу написало АААА ИДЕМОООО СРБИЈАААА БРЕЕЕЕЕ

у европи као земљу кошарке још имате само литванију, тамо има пун курац самоубистава због неуспеха репке, људи су баш загрижени, а овде код нас почиње да се прати првенство тек кад сконташ да је сто пријатеља на фејсу написало АААА ИДЕМОООО СРБИЈАААА БРЕЕЕЕЕ

a to znas zato sto imas tetku iz litvanije, pa si stalno tamo i pikas kosarku sa njima, a cuo si za lika sto se ubio zbog neuspeha reprezentacije.

kusas govna od ranog jutra ko musli.

Vidi ga ovaj mračnjak, šta te muči celte, da nije nestalo struje u Cernu pa kolajder ne kuva kafu :)

nisam mracnjak, batch je mracnjak, ja sam zacudjujuce optimista sto se tice kosarkaske reprezentacije. skoro se nisam radovao za neki reprezentativni sport ovako, aj ne racunajuci djokovica, za koga se u pocetku radovao. :)

a jebešga to je karakteristično za Bača, to je 63,8% njegovog šarma i personalitija :)

имам бабу тамо па дође једном годишње овде и прича жена помре сав народ због кошарке

ај не сери, читај мало шта се дешава и изађи на баскет терене код нас да видиш праву ситуацију

чачак као "град кошарке" више није заинтересован за то, могу да замислим како је у неком свилајнцу или бачком петровом селу

битно је да млате рекетима маму им јебем малену на теренима за баскет, немош од њихове лоштице да живиш

мора да нас је харп сјебо, нема шта друго…

битно је да млате рекетима маму им јебем малену на теренима за баскет, немош од њихове лоштице да живиш

a dobro, nije ni to lose, jedino muka sto skupo za roditelje, serem se u to. pocece da mlate i kosarkaskom kad spojimo recimo 2 uspeha.

Bač je poprilično u pravu. Ranije nije bilo toliko Internetovanja. Svetsko prvenstvo u atletici, ne učestvuje niko naš, makar ne značajan, a ono sledećeg dana na treningu dvadeset novih klinaca. Par njih se uvek zadrži.

Isto tako i za basket. Kad je svetsko, evropsko, sledećeg dana na koševima čekaš na red, a sada toga nema, šutira neki klinac sam na koš, nema rendom detenceta da mu ide po loptu kad baci erbol.

Sada se takav odnos prema sportu odražava samo na Facebook komentare. Internet je kriv, ugasite Interneta! VUČIĆU, BLOKIRAJ FEJS, TVITER I SVE PORTALE KAO SVAKI PRAVI VOĐA, OSTAVI SAMO INFORMER I ZABRANI MOGUĆNOST KOMENTARISANJA!

al bre jebo vas tako je za sve "razvijene" zemlje...

тенис нас је управо сјебо финансијски због хиљада неталентованих клинаца које искомплексирани родитељи терају да играју то говно и пуцају огроман кеш, сразмерно са примањима, или је супротно, клинци смарају маторце како би испали фаце у шестом два

ето пример из моје шире фамилије, брат од стрица је тренирао то срање откако је постало популарно, и није био толико лош, али су те силне паре од мајке лекара у дому здравља и незапосленог оца отишле у курац, чак му и платили да иде на колеџ негде у илиноису ваљда (не знам окле) да би сад он могао да буде само тренер, прематор је за неку озбиљну каријеру

на страну што је педерски спорт

a sada toga nema, šutira neki klinac sam na koš

Хахахахах јуче ја мољакам људе да иду играти баскета, неће нико. Ја на кош, и 2-3 сата удри сам :)

то сејо, буквално немош да нађеш никога

и онда смо земља кошарке

A šta je sa ovima kao što sam ja

brus, ti si poseban slučaj
u svakom slučaju

Dobro, na Bežanijskoj Kosi i uopšte na Novom Beogradu se igra basket to je sigurno. Ako hoćeš da igraš uvek ima ekipa.

mnogo se vi lozite na ovu kosarku. idite radite nesto.

Да није овог мундо баскета не би мого нахвата људи ни за амера. Не знам шта се толико промјенило, ал знам да је прије 2 године на школском свако, али баш свако вече био баскет.

Кафа да поскупи на 10 км маму вам позерску...